Світовий футбол 15 Жовтня, 22:13 560
Збірна Росії зіграла внічию з Азербайджаном і вийшла на чемпіонат світу вперше з 2002 року | 19-27
У Баку завершився матч заключного туру групового раунду відбіркового турніру чемпіонату світу 2014 року між збірними Азербайджану та Росії. Зустріч завершилася з рахунком 1:1, і росіяни напряму вийшли на бразильський мундіаль.

Збірну Росії влаштовувала і нічия, і активніше матч почали господарі поля. Тим не менш, збивши стартовий натиск азербайджанців, гості зуміли забити. На 16- й хвилині Широков зумів скористатися відмінним пасом Самєдова і помилкою оборони Азербайджану і реалізував вихід один на один.

До кінця тайму небезпечних моментів біля воріт збірної Росії майже не виникало, а на початку другої 45 -хвилинки гості повинні були подвоювати перевагу. Кержаков перехопив невдалий пас захисника воротареві і вийшов один на один з Агаєвим, проте той блискуче впорався з ударом у дальній кут з близької дистанції. Господарі часто діяли ризиковано і агресивно, що на 73 -й хвилині призвело до прямої червоної картки, яку отримав Максим Медведєв, грубо в'їхав двома ногами в Кержакова. Після цього своє слово взяли вболівальники збірної Азербайджану, які почали кидати дрібні предмети в Самєдова, а в самій кінцівці настрій росіянам трохи зіпсував Вагіф Джавадов, який зрівняв рахунок .