Післяматчева прес-конференція Сергія Реброва

Динамо Київ 20 Травня, 22:55 3202
Післяматчева прес-конференція Сергія Реброва
Головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров прокоментував перемогу над «Олімпіком», розповів про травму Теодорчика та оцінив дебют Андрієвського.

Головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров прокоментував перемогу над «Олімпіком», розповів про травму Теодорчика та оцінив дебют Андрієвського.

- Вітаю всіх з виходом у фінал. Дійсно, для нас сьогодні було важливо зберегти мотивацію. Я радий, що вони вийшли і довели, що ті три гри, в яких ми забили лише один м'яч і те, на 94-й хвилині, були звичайно непрості. Сьогодні ми довели, що сильніше і різниці немає, як ми зіграли першу гру.

- Як привітали Сергія Сидорчука з народженням доньки?

- На зборі привітали Сергія привітали. Звичайно, це важлива подія в його житті, і в житті всієї команди.

- Що з Лукашем Теодорчиком?

- У Теодорчика дуже велика пухлина гомілкостопу. Зараз подивляться, що у нього зі зв'язками. Швидше за все - розрив зв'язок. Це досить болюча травма. Будемо сподіватися, що якомога швидше він повернеться до строю.

- Чи не здається Вам, що коли Ви даєте шанс Олександру Рибці, він не може ним скористатися? Це психологія?

- Я думаю, в пропущеному м'ячі вина всієї команди, не тільки Олександра Рибки. Подивимося цей момент. Звичайно, не просто будь-якому воротарю бути другим, сидіти на заміні. Я радий, що він виходить на поле і віддає всі сили. Помилки є, але вони є у всіх. Закінчиться сезон - подивимося, проаналізуємо обов'язково.

- У команди було відчуття власної сили. Чи часто вдавалося знайти такий баланс?

- Футбол така гра, що завжди протистоїть якийсь суперник. Він іноді вибирає дуже правильну тактику, непросто ламати цю оборону. Протягом сезону бувають ігри, де дуже важко. Я навпаки радий, що хлопці не дивлячись ні на що завжди грають до останньої хвилини, завжди намагаються тримати темп, грати агресивно і інтенсивно. Те, що ми сьогодні забили швидкий гол, напевно, нам допомогло. У тих іграх у нас були моменти, але ми не могли забити цей м'яч і було непросто зламувати таку оборону. Якщо ми виграли чемпіонат і не програли жодної гри ні в чемпіонаті, ні в Кубку - то це про щось говорить. Я сподіваюся, що якогось прогресу ми досягли.

- Сьогодні у вас відбувся ще один дебют. Розкажіть про Андрієвського.

- На жаль, пропускали через картки матч гравці цієї позиції Сидорчук та Буяльський. Ми взяли гравця дубля. Я завжди кажу, що дубль тренується за тією ж програмою, що й перша команда. Саша Андрієвський гідно там грає, тому ми вибрали його. Він вийшов на поле, нічого не зіпсував. Сподіваюся, він далі буде продовжувати працювати і прогресувати.