Україна трощить Сан-Марино

Динамо Київ 15 Жовтня, 23:51 993
Україна трощить Сан-Марино | 19-27
...і потрапляє у плей-офф!

Писати про цей матч багато не вийде - це не той випадок, коли аналізують тактику, склади команд, якісь тренерські ідеї. Сьогодні ідея була одна - вийти на полі та накидати місцевим хлопчикам повну корзину м'ячів. Із чим хлопці Фоменка блискуче й впорались.

0:1. Подача з кутового на Девіча - і Марко впав на газон після зіткнення із Делла Валле. Як показав повтор, Марко впав скоріш за власною ініціативою, але результат - жовта картка і пенальті. Яке успішно реалізував Селезньов.

0:2. Девіч отримав м'яч на краю штрафного майданчика, наблизився до воріт і наніс точний удар у кут! Чітко, швидко та професійно.

0:3. Штрафний заробив Тимощук, Ротань навісив, а Селезньов вдало підставив голову

Далі у першому таймі наші хлопці просто гралися. Вочевидь, зберігаючи сили на тайм других. А там шоу, як і потрібно справжньому шоу, продовжилося.

0:4. Девіч головою замикає подачу з флангу.

0:5. Шевчук віддав на Ярмоленка у штрафну, Андрій розібрався із чотирма гравцями і пробив повз голкіпера!

0:6. Вилучення за фол останньої надії та пенальті. Палацці іде з поля, а Девіч робить хет-трік.

0:7. Безус ледве встиг вийти на заміну, як тут же отримав пас від Девіча. Розстріл воротаря був миттєвий.

0:8. Подача Ротаня з кутового, і Мандзюк вистрибує вище голкіпера!

Контрольний вистріл - вилучення ще одного гравця господарів. Але це вже мало кого хвилювало. Польща поступалася у Англії з рахунком 0:2.

Сан-Марино - Україна 0:8
Голи: Селезньов, 13 (з пен.), 19, Девіч, 15, 51, 58 (з пен.), Ярмоленко, 55, Безус, 65, Мандзюк, 90

Україна: П'ятов, Тимощук, Кучер, Ярмоленко (Федецький, 66), Гусєв, Коноплянка (Морозюк, 78), Селезньов (Безус, 65), Шевчук, Ротань, Мандзюк, Девіч.

Сан-Марино: Сімончіні, Ф.Вітаіолі, Палацці, Берретті (А. Делла Валле, 60), Сімончіні, Делла Валле, Валентіні (Бенедеттині, 74), Баттістіні, Ріналді, М.Вітаіолі (Генжіні, 84), Червелліні.

Попередження: Сімончіні, Делла Валле, Вітаіоли, Червелліні - Коноплянка

Видалення: Палацціі, 56 (ФОН), А. Делла Валле, 90