Вадим Євтушенко: «Ми все одно грали у «позитивний» футбол»

Динамо Київ 21 Травня, 13:30 370
Вадим Євтушенко: «Ми все одно грали у «позитивний» футбол»
Старший тренер «Динамо-2» прокоментував нічийний результат своєї команди в гостьовій грі з «Гірник-Спорт» (1:1).

- В принципі, гра була важкою. Відчувалося, що після гри з «Олександрією», яку ми практично повністю провели вдесятьох, деякі гравці не встигли відновитися. Це було помітно. Нам трохи не вистачало свіжості. Тим не менше, ми все одно намагалися грати у відкритий, «позитивний» футбол, у нас непогано виходив вихід в атаку, дуже хороші моменти ми створювали для контратак. Але, на жаль, виконавської майстерності не вистачило для того, щоб зробити вирішальний пас.

«Гірник-Спорт» - хороша команда, Швидка, сильна фізично. Правда, на мій погляд, команда дуже часто грає у вертикальний футбол, що призводить до великої кількості боротьби. Однак наші захисники з цією боротьбою впоралися непогано, враховуючи, що у них дійсно якісні виконавці грають попереду – добре борються, добре грають на підборі.

Вважаю, що по грі нічия є справедливим результатом, враховуючи, що територіальною перевагою володіли господарі поля, вони створили певну кількість моментів. Але у нас також було кілька непоганих моментів, щоб забити другий гол.

- Чи вдалося вам повноцінно замінити відсутніх збірників, Яремчука та Ісраїлова?

- Сьогодні Олег Маїк вперше зіграв на позиції центрального півзахисника. Як для першого разу, я задоволений його грою. Хоча саме його вирішального пасу нам трохи не вистачило, в ті моменти, коли він висувався вперед. На жаль, не зміг він знайти хороші продовження атак. Але в цілому я задоволений його роботою, все-таки він витримав всі 90 хвилин на новій для себе позиції.

- Враховуючи кадрові проблеми, ваша команда могла сьогодні розраховувати на впевнену перемогу. Можливо, гравці «Гірник-Спорту» недооцінили ваших молодих підопічних?

- Це хай уже суперники вирішують, що у них не вийшло. Ще раз скажу, що, в принципі, я задоволений нашою грою сьогодні. Правда, в роздягальні після гри я висловив хлопцям свою незадоволеність тим, що в досить відкритих положеннях вони часом не можуть правильно розпорядитися м'ячем і знайти точним пасом своїх партнерів. Вибігаємо в контратаки, і весь час пас слідує не туди, куди потрібно. Ми виходили в небезпечну контратаку п'ять у три, втратили м'яч і в підсумку отримали у відповідь момент, який завершився пенальті в наші ворота.

- Після пропущеного гола вам більше хотілося заспокоїти гру або продовжити грати у відкритий, взаємогострий футбол?

- Потрібно було враховувати, що у нас багато гравців не встигли відновитися. Ті, хто в грі проти «Олександрії» були одними з кращих, в сьогоднішній грі були не в кращому фізичному стані. Тому нічийний результат – теж позитивний, тим більше ми грали на виїзді з командою, яка була в трійці лідерів протягом усього сезону. Так що результат гри для нас вважаю гідним.