Олександр Андрієвський: «Сергій Ребров привітав з дебютом в «Динамо»

Динамо Київ 21 Травня, 17:31 1010
Олександр Андрієвський: «Сергій Ребров привітав з дебютом в «Динамо»
Півзахисник столичного клубу розповів про дебют у першій команді в матчі з «Олімпіком», тренерську підтримку і бажання закріпитися в «основі» «біло-синіх».

Півзахисник столичного клубу розповів matchday.ua про дебют у першій команді в матчі з «Олімпіком», тренерську підтримку і бажання закріпитися в «основі» «біло-синіх».

— Олександре, в кубковому матчі з «Динамо» ви дебютували у складі першої команди. Коли дізналися, що будете готуватися до півфіналу з «основою»?

— За два дні до матчу наш тренер дубля — Вісенте — сказав, що буду тренуватися з першою командою перед грою з «Олімпіком». Готувався, але не знав, що потраплю в заявку. Тому було дуже приємно, що в підсумку залишився на заїзд з першою командою і готувався до матчу з донеччанами.

— Часто тренуєтеся з першою командою?

— Іноді буває. Найчастіше, коли після туру «основа» відпочиває, тренуємося з тими, хто не грав. Іноді Сергій Станіславович Ребров запрошує до тренувань з першою командою і серед тижня.

— Перша гра з «Олімпіком» завершилася внічию — 0:0. Як тренери налаштовували команду на матч півфіналу?

— Наставники акцентували увагу на тому, що після чемпіонського титулу все одно не можна розслаблятися і треба серйозно поставитися до суперника. Тим більше, це Кубок, залишалася одна гра і не можна було допустити розслабленості. Наш головний тренер часто це повторював, і команда його почула. «Динамо» довело свою перевагу над «Олімпіком» і заслужено вийшло у фінал.

— Що говорив Сергій Ребров перед вашим виходом на заміну замість Велозу?

— Просив не боятися, грати агресивно, допомагати групі атаки.

— На «Олімпійському» вперше в кар'єрі відіграли?

— Так, вийшов на поле вперше, але вже був на «Олімпійському», коли приїжджали до Києва з «Металістом». Тоді я був у заявці на гру, але на поле не виходив. Ми поступилися — 2:3.

— За 10 хвилин матчу з «Олімпіком» встигли відчути гру першої команди?

— Так, кілька разів підключався в атаку, прострілював. Був навіть момент, коли можна було забивати. Міг бути першим на добиванні, якби стартував трохи раніше після удару Ленса.

— Після матчу партнери привітали з дебютом?
— Звичайно. І партнери по команді, і Сергій Станіславович сказав кілька приємних слів. Дякую всім за підтримку.

— У фіналі Кубка «Динамо» зустрінеться з «Шахтарем». Як на результат матчу у Львові відреагували в команді?

— Деякі хлопці роз'їхалися по домівках, деякі залишилися в роздягальні, щоб додивитися матч «Шахтаря» з «Дніпром». Думаю, що пенальті у ворота дніпрян був призначений неоднозначний, суперечливий. Але впевнений, що у «Динамо» настрій на фінал буде величезний, незважаючи на те, хто із суперників туди в результаті не вийшов — «Шахтар» або «Дніпро».

— До двох інших матчів у чемпіонаті країни будете готуватися в складі першої команди?

— Не знаю. Звичайно, хотілося б. Але це вже будуть вирішувати наставники. Сьогодні проводив тренування у складі «дубля».

— Взимку ви прийшли в «Динамо» – вже адаптувалися в новій команді?

— Так, дякую тренерам, які дуже допомагають. Розраховую продовжувати старанно працювати в «Динамо», щоб звернути на себе увагу тренерів першої команди. Поки що всі думки пов'язані тільки з Києвом.