Артем Франков: Прем`єр-ліга грубо порушує власний регламент і пояснити це можна запитом телеканалу «Футбол»

Футбол України 21 Травня, 21:26 1064
Артем Франков: Прем`єр-ліга грубо порушує власний регламент і пояснити це можна запитом телеканалу «Футбол»    | 19-27
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков - про порушення Прем'єр-лігою регламенту в частині призначення матчів останніх турів.

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков - про порушення Прем'єр-лігою регламенту в частині призначення матчів останніх турів.

«Стаття 9. Організація та проведення змагань

14. Матчі двох останніх турів, як правило, відбуваються в один день та час відповідно. Проте, якщо окремі матчі не можуть безпосередньо вплинути на результати та турнірне становище інших команд, Дирекція може прийняти рішення щодо проведення матчу в інший день та час відносно інших матчів відповідного туру.

Стверджувати, що матчі найближчого (передостаннього) туру «Металург» Д - «Говерла» та «Металіст» - «Іллічівець» не можуть «безпосередньо вплинути», можна хіба що зосліпу або з інших, зовсім вже поганих обставин. Звідси запитання: так якого ж перший з цих матчів призначений на суботу, а другий на неділю?!

Висновок: Прем'єр-ліга України грубо порушує власний регламент і зможе пояснити це хіба що запитом ТВ (в даному випадку - каналів «Футбол»), якому аж ніяк не хочеться роздобути дві «свої» команди, які будуть грати в один час. Але чорт візьми! Загалом, ви мене зрозуміли... Як мінімум, в таких випадках потрібно запросити згоду всіх зацікавлених сторін. Мені про таке невідомо», - наводить слова Франкова dynamo.kiev.ua з посиланням на журнал «Футбол».