Фоменко: «Хто попадеться - з тим і будемо грати»

Динамо Київ 16 Жовтня, 01:23 1170
Фоменко: «Хто попадеться - з тим і будемо грати»
Тренер збірної України ділиться враженнями від перемоги над футбольним карликом.

В ефірі програми "Шустер LIVE" Михайло Фоменко подякував вболівальників за підтримку. "Ну а те,  що 0:8 не допомогло вийти напряму... що ж, будемо готується до завтрашнього дня. Будемо сподіватися, що за ці дві гри ми виконаємо ту задачу, яка була перед нами поставлена», - говорить тренер.

Шустер: Михайло Іванович, можливо є серед наших суперників той, якого ви б не хотіли зустріти на цій стадії?

Фоменко: Якби ж моє «нехотіння» допомогло! А так.. хочу чи не хочу, хто попадеться - з тим і будемо грати.

Шустер: Ми вам можемо попередньо сказати, використовуючи калькулятор ФІФА, що Україна - сіяна, 4 збірні сіяні - Португалія, Греція, Хорватія і Україна.  А ось не сіяні: Франція, Швеція, Румунія та Ісландія.

Фоменко: І кого б ви нам порадили, Шустере?

Шустер: Я б Вам порадив звичайно ж... давайте так. Мені б особисто не хотілося Францію, Швецію (хоча ми обіграли її на чемпіонаті Європи, але з іншого боку Златен Ібрагімович вартий сам цілої команди і дуже він небезпечна людина). Румунія та Ісландія - маючи на увазі, що в Румунії є один хороший радник, то може бути Ісландія все ж. Я б так сподівався.

Фоменко: Як скажете, я не проти!

Шустер: Хоча там може бути дуже холодно, вітряно та дощі.

Фоменко: Це не найстрашніше.

Шустер: Скажіть, рано підводити підсумки, тому що 2 дуже важливі матчі все ще попереду. Але, все одно - на початку вашого шляху ви сподівалися на такий результат? Або цей результат мінімум, на що ви сподівалися ?

Фоменко: Ну ми насамперед сподівалися на свою роботу. Надія, напевно, нам і допомогла. Що таке результат? Шкода, звичайно, що сьогодні збірна Польщі нам не допомогла, хоча якась надія була.

Шустер: Хоча, я вам скажу, що збірна Польщі, з моєї точки зору,  могла зіграти дуже гідно і навіть ні трохи не гірше, ніж у Харкові.

Фоменко: Ну, напевно, вони багато сил витратили в Харкові. Тому, напевно, і не змогли здобути нічию.

Шустер: Після матчу з Англією ви були задоволені: 0:0, все ж команда іменита, з дуже досвідченими гравцями міжнародного класу. А от сьогодні, повертаючись до тієї гри, ви б не ризикнули трошки більше?

Фоменко: Справа в тому, що те, що минуло, то вже пройшло. А ризикувати це така справа. Можна було раніше ризикувати, але в інший бік. Ми просто відштовхувалися від своїх можливостей, тому що ми добре вивчили англійців і так побудували гру, так вимагала ситуація. А те, що так сталося: футбол є футбол.

Франков: Я думаю, що варто тільки побажати удачі! Михайло Іванович, чи всі здорові? Ніхто не пошкодився, занадто прагнучи забити м'яч?

Фоменко: Та ні. Ніби як раз, спасибі Господу Богу, всі здорові.

Шустер: Михайло Іванович, ось все-таки. Я віддаю перевагу Ісландії. А ви?

Фоменко: Я сказав, що я не проти.

Шустер: Наскільки було б складно грати в Харкові при порожніх трибунах?

Фоменко: Я думаю, як і зазвичай, коли граються ігри на зборах. Все-таки ми вважалися господарями. І я думаю, що б це було з емоційної сторони дуже погано.

Шустер: Я не випадково це питання задаю, тому що є рішення ФІФА, немає розгляду апеляції. Тому ми сподіваємося на те, що все буде добре і Україна буде грати за повних трибун свій стиковий домашній матч.

Фоменко: Дай Бог!

Шустер: Ви готові виділити кого-небудь із гравців, який дав більше, ніж очікували? Чи ви скажете, що це колектив і колектив заслужив те, що зробила команда?

Фоменко: Я з вами повністю згоден.

Шустер: Так я з собою не згоден.

Фоменко: Це ваша справа. Я з вами згоден.

Шустер: Тобто не виділятимемо нікого, всі дали максимально можливе ?

Фоменко: Так, дякую всім хлопцям.