УЄФА не вирішила, як карати «Олімпійський» чи «Дніпро»

Динамо Київ 22 Травня, 13:21 3836
УЄФА не вирішила, як карати «Олімпійський» чи «Дніпро»
УЄФА на вчорашньому дисциплінарному засіданні не винесла рішення з приводу того, якому покаранню піддати НСК Олімпійський або ФК Дніпро за безлади після півфінального матчу Ліги Європи проти «Наполі».

УЄФА на вчорашньому дисциплінарному засіданні не винесла рішення з приводу того, якому покаранню піддати НСК Олімпійський або ФК Дніпро за безлади після півфінального матчу Ліги Європи проти «Наполі», - інформує football.ua.

Після фінального свистка арбітра в матчі, в якому Дніпро переміг «Наполі» (1:0) і вийшов у фінал Ліги Європи, на поле вибігли кілька тисяч вболівальників, а особливо завзяті почали закидати різними предметами сектор уболівальників італійського клубу.

УЄФА вчора не ухвалив ніякого рішення. Ситуацію прокоментував голова комітету з етики та чесної гри ФФУ Ігор Кочетов.

«Ми направили цілий ряд пропозицій, які будуть виконані українською стороною. Ми пропонуємо вжити заходів щодо обладнання стадіону, по роботі з уболівальниками, ввести інститут офіцера безпеки з наступного сезону, який буде працювати разом з делегатом. Є про що говорити», — сказав Кочетов телеканалу Футбол 1.

«Разом з органами внутрішніх справ буде проводитися дуже серйозна робота про необхідність бодай у критичні моменти задіяти певну кількість співробітників міліції – можливо, за 10-15 хвилин до кінця матчу. Передбачаються певні загороджувальні споруди. Ми дуже серйозно працюємо над цією проблемою, і я сподіваюся, що нам вдасться переконати УЄФА».