Анатолій Тимощук: "У матчах плей-офф головне грати так само добре, як наприкінці відбору"

Динамо Київ 16 Жовтня, 02:37 868
Анатолій Тимощук: У матчах плей-офф головне грати так само добре, як наприкінці відбору
Досвідчений півзахисник збірної України Анатолій Тимощук після розгромної перемоги в Сан-Марино з рахунком 8:0 поділився думкою про майбутні церемонії жеребкування плей-офф відбіркового циклу чемпіонату світу - 2014, розраховуючи на успіх і путівку на світову першість до Бразилії.
 
"Головне було сьогодні виграти, і не важливо, в якому кошику ми будемо. Тепер нас чекають у плей-офф важливі матчі. Напевно, хотілося б уникнути Франції, але не будемо загадувати, дочекаємося жеребкування. Нам головне в цих іграх грати так само добре, як ми грали у відбірному турнірі в кінці відбору. Видерлися з важкої ситуації. Турнірне становище було таким, що могли взагалі не грати в плей-офф. Тому треба бути задоволеними, що отримали це право.
 
Так, є статистика, що нам не щастить у стиках, але колись вона закінчується і змінюється на хороше, і нам вдасться пройти. Висновки після гри з Грецією чотири роки тому? Ми згадували ці ігри з Гусєвим, Ротанем. Дійшли висновку, що втратили перемогу в першій грі у Греції. Там у нас були моменти у Гусєва, Шевченка. Нам не вистачило реалізації. А в Донецьку греки закрилися і забили першими. Головний висновок - реалізація моментів", - сказав Тимощук в ефірі телеканалу "Інтер"