Андрій Пятов: «Самі винні, що «Динамо» нас випередило»

Футбол України 22 Травня, 19:47 951
Андрій Пятов: «Самі винні, що «Динамо» нас випередило»
В інтерв'ю офіційному сайту Прем'єр-ліги голкіпер «гірників» Андрій Пятов поділився очікуваннями від майбутнього матчу з дніпропетровцями.

В інтерв'ю офіційному сайту Прем'єр-ліги голкіпер «гірників» Андрій Пятов поділився очікуваннями від майбутнього матчу з дніпропетровцями.

- Чим відрізнялися два кубкових матчу з «Дніпром»?

- Ці поєдинки особливо не відрізнялися один від одного. В обох випадках була дуже складна гра, я б сказав, напружена, тримала всіх у тонусі до останньої секунди.

- Наскільки був високий градус емоцій, і як швидко вони вляглися, оскільки на полі справа доходила до дрібних сутичок?

- Знаєте, у нас завжди з «Дніпром» такі матчі виходять. Але це емоції. Емоції, які вщухають після гри, і все відразу стає нормально. Додому йдемо не такими напруженими, в нормальному настрої.

- Чи є задоволення від останнього поєдинку? Від чого вражень більше - від нього або, наприклад, від виграшу в Ужгороді 7:3? Або, може бути, від інших великих перемог у весняній частині змагань?

- Не скажу, що буває більше або менше вражень. Головне, що ми пройшли далі до фіналу Кубка і продовжуємо боротьбу. Тому що в тій ситуації, в якій ми опинилися, нам потрібно завойовувати цей трофей.

- Мирон Маркевич сказав, що в суботу у дніпропетровців гратиме інший склад. Чи означає це, що буде легше?

- Ні. Все одно буде важко. На поле вийдуть футболісти, у яких мало ігрової практики, і вони будуть намагатися максимально проявити себе і довести багато що тренеру. Тим більше, це кінець сезону. Упевнений, вони захочуть показати наставнику, що він може на них розраховувати.

- Чи можна сказати, що після завоювання золота «Динамо» Кубок України в пріоритеті для «Шахтаря»?

- Звісно! Звичайно, ми будемо битися до переможного.

- Можеш назвати, за рахунок чого «Динамо» зумів випередити «Шахтар»?

- Не варто нікого звинувачувати, в першу чергу, ми самі винні. Але у того, чому так вийшло, є ряд залежних і не залежних від нас причин.

- «Шахтар» близький до другого місця. Наскільки сильно розчарування, що чемпіони не ви?

- Як такого розчарування немає. Це футбол - все могло статися. Але все, що не робиться, на краще. А те, що не ламає нас, робить тільки сильніше. Тому щиро сподіваюся, що в наступному сезоні ми будемо сильніше і завоюємо ще не один трофей.

- Заглядаєте ви в майбутнє? Чи є бажання реваншу? Або поки думаєте про завершення нинішнього сезону?

- Ні. Я ніколи не загадую наперед, живу тільки сьогоднішнім днем. А в суботу у нас гра з «Дніпром», ось про неї і думаю, як і вся команда ретельно готуюся до неї. А міркувати наперед - не моє.

- Напевно, хочеться у відпустку. Чи вистачить сил і терпіння на фінал Кубка України на матч національної збірної?

- Про що ви? Яка відпустка? Чесно скажу, сил вистачить на все: і дограти чемпіонат, і поборотися за Кубок, і в збірній добре виступити.