Леонід Климов: «Майже впевнений, що в новому чемпіонаті «Чорноморець» буде грати в Одесі»

Футбол України 23 Травня, 12:23 380
Леонід Климов: «Майже впевнений, що в новому чемпіонаті «Чорноморець» буде грати в Одесі»
Президент одеського «Чорноморця» розповів про те, чому «моряки» не приймають своїх суперників у рідному місті і коли команда зможе проводити матчі на клубному стадіоні.

Президент одеського «Чорноморця» розповів MatchDay про те, чому «моряки» не приймають своїх суперників у рідному місті і коли команда зможе проводити матчі на клубному стадіоні.

«Одеський «Чорноморець» підтримує формат чемпіонату з 14 командами або навіть з 16 клубами. Можна було б навіть, дотримуючись спортивного принципу, підняти з першої ліги три колективи. Але з урахуванням нинішніх реалій, у яких виявився наш футбол, можна розглянути варіант з проведенням чемпіонату в два етапи, оскільки в три етапи це вже буде якийсь «убивчий футбол». Але питання кількісного складу учасників чемпіонату буде вирішувати Федерація футболу України».

«Що стосується проведення матчів «Чорноморця» в Одесі, то, напевно, з рішенням не грати певний час на нашому рідному стадіоні був невеликий перегин. Зараз реальних причин для заборони немає. Тим більше, ось з'явилася проблема з проведенням матчу проти «Металіста» в Києві, оскільки «Динамо» перенесло свій поєдинок на стадіон «Динамо», а з НТКУ імені Баннікова у нас немає договору. Тому ми розглядаємо варіанти прийняти харків'ян або в Миколаєві, або в Білгороді-Дністровському. Крім того, я сподіваюся, і майже впевнений, що в новому чемпіонаті ми вже точно будемо приймати своїх суперників на своєму стадіоні «Чорноморець», — сказав Клімов.