Шаблій: «Морозюк розірвав контракт з Металургом, пропозицію з Росії не прийме»

Футбол України 23 Травня, 18:50 787
Шаблій: «Морозюк розірвав контракт з Металургом, пропозицію з Росії не прийме»
Агент Миколи Морозюка Вадим Шаблій повідомив про розрив контракту футболіста з донецьким Металургом.

Агент Миколи Морозюка Вадим Шаблій повідомив Football.ua про розрив контракту футболіста з донецьким Металургом.

- Контракт з клубом розірвали на днях, — сказав Шаблій. – Тепер Морозюк знаходиться в статусі вільного агента і продовжить кар'єру, швидше за все, закордоном.

- Які причини розриву контракту?

- Причина – ситуація в країні, проблеми не тільки в «Металурзі», але й у багатьох інших клубах України. Маю на увазі фінансові проблеми. Ну, і, на жаль, немає стабільності. А так, з ігрової точки зору і в плані організації гравцеві все подобалося. Він відіграв у команді більше п'яти років, і можу передати від його імені, що Микола дуже вдячний керівникам «Металурга» і тренерському штабу за роки спільної роботи.

- У клубу великі борги перед Морозюком?

- Перед Морозюком у «Металурга» немає ніяких боргів. Але чи зможе в майбутньому клуб платити такі ж гроші – немає ніякої ясності. Розлучилися з клубом на хорошій ноті, розірвали контракт за обопільною згодою сторін.

- Яке майбутнє чекає на «Металург»? У вас же була якась розмова про це з керівниками клубу?

- Чесно: виникло просто питання про майбутнє Морозюка, а сам клуб знаходиться в звичайному, робочому стані. Ну, і до всього – я не маю права коментувати майбутнє клубу. Тільки своїх клієнтів.

- Чому було прийнято рішення розірвати контракт зараз, не чекаючи закінчення чемпіонату?

- Тому що ми розмовляли про це далеко не перший день. Обговорення тривали довго, про все домовлялися. Тепер ситуація повністю була дозволена, тому зараз же і був розірваний контракт.

- Ви сказали, що Морозюк, швидше за все, продовжить кар'єру закордоном. Наскільки далеко від України? Пам'ятається, раніше інтерес до Миколи приписували російським клубам.

- В Росії він не буде грати. Це мільйон відсотків.

- Чому?

- Пропозиції з Росії є, але така принципова позиція Морозюка – на даний момент Росію він не розглядає для продовження кар'єри.

- Коли буде відомо ім'я нового клубу футболіста?

- Думаю, в найближчий тиждень все проясниться.

- Значить, є конкретний варіант, і потрібно тільки дочекатися підписання контракту?

- Так, є варіанти, далеко не один. А до підписання контракту прийдемо найближчим часом.

- Які є ще варіанти, крім Росії?

- Крім російських клубів контракт пропонують казахи та інші закордонні клуби, але поки називати не буду. Умови пропонованих контрактів не найбільші, але є конкретика і стабільність цих клубів. Сам Морозюк дивиться у бік Європи.