«Дніпро» переграє «Шахтар»: 3:2. ВІДЕО

Футбол України 23 Травня, 19:54 2857
«Дніпро» переграє «Шахтар»: 3:2. ВІДЕО   | 19-27
У матчі 25-го туру УПЛ дніпропетровський «Дніпро» «взяв гору» над донецьким «Шахтарем».

«Гірники» розпочали активно і вже на сьомій хвилині Тейшера відкрив рахунок у матчі. На 22-ій хвилині Матеус забив у відповідь. За п'ять хвили потому Алекс зробив дубль - 1:2. Такий рахунок тримався аже до 64-ої хвилини. Екс-динамівець Роман Безус, після навісу Блізніченка забиває другий гол дніпропетровців, а на Лучкевіч на 81-ій хвилині приніс дніпрянам перемогу - 3:2!

УПЛ. 25-ий туру. «Дніпро» - «Шахтар»: 3:2

Голи: Тейшейра - 7, 27, Матеус - 22, Безус - 64, Лучкевіч - 81

Попередження: Ілсіньо - 36, Тейшейра - 38, Шахов - 41, Степаненко - 45+3, Фред - 48, Безус - 70, Ракицький - 71, Нем - 81.

Вилучення: Ракицький - 94.

«Дніпро»: Лаштувка, Ксьонз, Гуйє, Сваток, Влад, Блізніченко - (Лучкевіч - 69), Горбунов - (Васильєв - 59), Безус, Гама, Шахов, Матеус - (Баланюк -79).

Запасні: Бойко, Чеберячко, Баланюк, Федорчук, Лучкевіч, Васильєв, Мігунов

«Шахтар»: Каніболоцький, Срна - (Ілсіньо - 9), Ракицький, Кривцов, Ізмаїл, Степаненко, Фред, Тейшейра, Марлос - (Нем - 65), Бернард - (Дентіньо - 76), Гладкий

Запасні: Пятов, Кучер, Ордець, Фернандо, Ілсіньо, Нем, Дентіньо