Вісенте Гомес: «Турбує відсутність належного настрою»

Динамо Київ 23 Травня, 23:41 892
Вісенте Гомес: «Турбує відсутність належного настрою»  | 19-27
Старший тренер молодіжних команд «Динамо» Вісенте Гомес прокоментував гру своєї команди у виїзному матчі чемпіонату U-21 проти львівських «Карпат» (1:3).

Старший тренер молодіжних команд «Динамо» Вісенте Гомес прокоментував гру своєї команди у виїзному матчі чемпіонату U-21 проти львівських «Карпат» (1:3).

- Що стало причиною певного розбалансу у грі ваших підопічних сьогодні?

- Поки що я не знаю, як пояснити цю поразку. Перше, що приходить на думку, – не було належного настрою, який повинен бути в матчах високого рівня. Й це мене насправді дуже турбує.

- Андрієвський дебютував за першу команду, після чого не продемонстрував тієї гри, якої від нього очікують…

- Думаю, оцінювати Олександра за сьогоднішньою грою не варто, оскільки кожен гравець підхоплює ту динаміку, яку дає вся команда. Відповідно, потрібно знайти причину, чому вся команда не дуже добре виглядала.

- Загалом, як оціните дебют Андрієвського в першій команді?

- Як на мене, дебют у нього вийшов непоганим – за час, проведений на полі, він не підводив команду, дотримувався структури та витримав динаміку гру. Насправді, дебют – це символічна справа, головне, щоб гравець закріпився в першій команді.

- Також дебютувавши за першу команду, не показує належної стабільності Михайличенко. Це пов’язано з тим, що він їздив до розташування збірної?

- Після дебюту Михайличенко отримав пошкодження, потім їздив до збірної, й строго судити його за сьогоднішнім матчем також не варто.

- За сьогоднішнім матчем чи можна зробити висновок, що рівноцінної заміни гравцям, які поїхали на чемпіонат світу (Харатін, Бурда, Полегенько, Чумак), насправді немає?

- Це проблема, яка присутня в усіх сильних клубах. Що стосується нашої команди, то, справді, сьогодні гравці, які вийшли на поле, не показали того рівня, якого ми очікували від них.

- Гол Циганкова є наслідком індивідуальної майстерності футболіста? Чому він не виходить із перших хвилин?

- Віктор пропустив більшу частину сезону. Потрібно поступово повертати його до тренувального та ігрового ритму, а зараз буде дуже ризиковано ставити його зараз до стартового складу.