Втішний приз для Фоменко. Сан-Марино - Україна - 0:8

Динамо Київ 16 Жовтня, 08:17 947
Втішний приз для Фоменко. Сан-Марино - Україна - 0:8 | 19-27
Збірна України вдруге у відборі ЧС-2014 розгромила Сан-Марино, проте випередити англійців в таблиці групи Н не змогла і тепер боротиметься за путівку до Бразилії в стикових матчах.

На початку вересня у Львові команда Михайла Фоменка встановила рекорд результативності, забивши дев'ять м'ячів у ворота збірної карликової республіки. У схожому ключі пройшов і другий їхній двобій, але повторити недавнє досягнення синьо-жовтим не вдалося. Проте перемога з рахунком 0:8 стала для них найбільшою на виїзді.

Втім, яким би не був підсумковий результат гри на «Олімпіко», доля гостей вирішувалася не тут, а на «Вемблі». А там Польща поступилася Англії (0:2), дозволивши британцям завершити відбір на першому місці в групі. Українці залишилися другими, в якості втішного призу награвши на перший хет-трик у своїй історії - його зробив форвард «Металіста» Марко Девіч. Дублем відзначився нападник «Дніпра»  Євген Селезньов, а ще по голу забили Андрій Ярмоленко, Роман Безус та Віталій Мандзюк.

Гості вже до 20-ій хвилині зломали опір аутсайдера групи Н, відзначившись трьома голами. Подальше було вже справою техніки, і збірна України в неспішному ключі продовжила розгортати господарів. Вони до того ж з 56-ої хвилини діяли у меншості через вилучення Мірко Палацці - до того часу рахунок був вже 0:5. Догравали ж зустріч санмаринці удев'ятьох - після червоної картки на 90-ій хвилині Алессандро делла Валле .