Євген Чумак відзначився у воротах збірної Уругваю

Динамо Київ 24 Травня, 13:09 2550
Євген Чумак відзначився у воротах збірної Уругваю  | 19-27
Напередодні старту на чемпіонату світу у Новій Зеландії українська збірна U-20 провела генеральну репетицію, зустрівшись у контрольному матчі зі збірною Уругваю, яка виступає у групі D.

У поєдинку взяли участь усі шестееро динамівців, п’ятеро з них вийшли на поле у стартовому складі. Микита Бурда та Євген Чумак відіграли увесь матч, Ігор Харатін був замінений на 64-й хвилині, а Павло Полегенько – за 15 хвилин до фінального свистка. Нападник Роман Яремчук з’явився на полі на 55-й хвилині замість іншого динамівця Артема Бєсєедіна, який виступає направах оренди за харківський «Металіст».

У першому таймі наша команда виглядала переконливо, демонструючи високі швидкості й пристойну фізичну готовність. Уругвайці лічені рази переходили на половину поля нашої команди. Українці пропустили першими, проте перед самою перервою зуміли відігратися, втіливши у гол штрафний удар. Це півзахисник київського «Динамо» Євген Чумак, скориставшись неуважністю уругвайського голкіпера, зайнятого встановленням стінки, застав його зненацька несподіваним ударом.

По перерві наставник синьо-жовтих, прагнучи перевірити у ділі інших кандидатів, провів низку замін, і можливо через це гра наших хлопців трошки розклеїлася. Пропустивши вдруге з пенальті, вони не змогли відігратися і в підсумку поступились – 1:2, - повідомляє офіційний сайт ФФУ.

Україна – Уругвай – 1:2 (1:1)

Україна: Сарнавський – Полегенько (Кузнецов, 75), Бурда, Качараба (Ковтун, 75), Соболь, Харатін(Танковський, 64), Чумак, Коваленко (Габелок, 55), Татарков (Немтінов, 64), Кабаєв, Бєсєдін(Яремчук, 55)

Гол у складі України: Чумак (42)