Олександр Нойок: «На нас позначився відхід Морозюка та Мораеса»

Футбол України 24 Травня, 14:47 530
Олександр Нойок: «На нас позначився відхід Морозюка та Мораеса»
Захисник харківського «Металіста» Олександр Нойок, який виступає на правах оренди за донецький «Металург», поділився враженнями від матчу з «Говерлою» у 25-му турі, який завершився нульовою нічиєю.

Захисник харківського «Металіста» Олександр Нойок, який виступає на правах оренди за донецький «Металург», поділився з ua-football.com враженнями від матчу з «Говерлою» у 25-му турі, який завершився нульовою нічиєю.

- Саш, результат матчу не зумів виявити, хто був кращим на полі. Сам як вважаєш?

- Обидві команди мали хороші моменти і обидві не змогли їх реалізувати. Рахунок на табло, значить, так і повинно було бути. Насправді, була дуже важка гра ще й через погоду. Вперше в 2015 році арбітр зупиняв матч, відправляв команди на «водопій», причому двічі.

- Ти був одним з небагатьох, кому практично вдалося відкрити рахунок на табло...

- Образлива штанга. Завдав сильний удар по воротах Коваля зі штрафного, шкода, штанга зробила свою справу. А взагалі, не люблю давати оцінку своїм діям на полі. Це робота тренерського штабу і наших уболівальників.

- «Металург» був пригніченим сьогодні через те, що за два дні команду залишили два лідери: Мораес і Морозюк?

- Так, звичайно. Нам не вистачило цих хлопців на полі, особливо в атакуючій зоні. Прикро з ними розлучатися, такий ось сумний момент.

- Через два тижні у тебе закінчується оренда. Що буде далі?

- Я ще не знаю. Ситуація в «Металісті» дуже непроста, фінансові проблеми є в обох командах, тому мені доведеться прийняти важке рішення. Все може бути і все можливо.