Артем Франков: «Шановні правоохоронні органи — яка інформація по лідерах вторгнення на поле?»

Динамо Київ 25 Травня, 15:54 679
Артем Франков: «Шановні правоохоронні органи — яка інформація по лідерах вторгнення на поле?»
Головний редактор журналу «Футбол» прокоментував рішення УЄФА щодо безладів після матчу «Дніпро» — «Наполі».

Головний редактор журналу «Футбол» прокоментував рішення УЄФА щодо безладів після матчу «Дніпро» — «Наполі», - інформує matchday.ua.

«Довгоочікуване рішення УЄФА щодо безладів після матчу „Дніпро» — „Наполі»: два матчі „Дніпра» (підкреслюю, „Дніпра», а не стадіону) без глядачів, з яких один матч умовно, плюс 70 тисяч євро штрафу. Обов'язково додається попередження, що якщо чого трапиться, то буде зовсім не боляче... Є у мене серйозні сумніви щодо того, що ці слова діють на тих, кому вони насправді адресовані — ми-то з вами розуміємо!

Гарне, більш ніж хороше рішення, дуже лояльне і по відношенню до „Дніпра», і по відношенню до України за яке ми зобов'язані подякувати. Чують нас, поважають нас — думаю, причина всім відома. Лише б для псевдовболівальників, як їх не назви, псевдофанатів і псевдоультрас це не послужило сигналом — мовляв, відмажуть в будь-якому випадку, продовжуємо в тому ж дусі! Головне в цьому — конкретні заходи, які зроблять організатори матчів. Тому що розраховувати на свідомість, на розуміння яке пробудитсься раптово, якої шкоди наноситься — просто смішно. Втім, вони ж всі великі патріоти — може, хоч так по кумполу постукати? Чи насправді їм ... на Україну?!

До речі, шановні правоохоронні органи — яка інформація по лідерах вторгнення на поле? Там такі колоритні персонажі були — ніяк не промахнешся, вони всім відомі. І?..

Я дуже боюся, що навіть не восени, а вже в серпні ми заспіваємо пісню: „Ярлики та мачули, починай спочатку!» Але це відбудеться лише в тому випадку, якщо не зроблять ніяких практичних висновків організатори поєдинків, тобто клуби, а де і Федерація футболу.

Звернули увагу, що в Харкові народ на поле чесанув? Традиція, блін. Точно така ж, як і у „Дніпра»: коріння києво‑неаполітанського забігу — в переможному матчі „Дніпра» проти донецького „Металурга» у сезоні‑2014/15, коли було завойовано друге місце. Нагадую, народ тоді, ламаючи руки і ноги, теж ломанувся на газон... Когось покарали? Ну тоді ловіть. Чекаємо вістей по харківській справі. Штраф? Ох як розбіжаться платити», — написав Артем Франков на сторінках журналу «Футбол».