15 років тому Київ вшановував чемпіонську команду 2000-го!

Динамо Київ 27 Травня, 10:06 479
15 років тому Київ вшановував чемпіонську команду 2000-го!
15 років тому в столичному Палаці культури «Україна» відбулася урочиста церемонія «Проба-2000», присвячена вшануванню футболістів київського «Динамо» - чемпіонів та володарів Кубка країни.

Що і говорити, тодішнє покоління динамівців заслуговує самих найкращих слів. Протягом довгого і виснажливого сезону вони не зазнали на полях України жодної поразки! Та й у Лізі чемпіонів наша улюблена команда грала цілком гідно.
Привітати футболістів, тренерів, функціонерів, лікарів, масажистів, адміністраторів клубу приїхало багато зірок естради. І, звичайно ж, вони не були б артистами, якщо б не приготували цікаві сюрпризи. Так, наприклад, Михайло Шуфутинський подарував Григорію Суркісу знамениту картину художника Іллі Рєпіна під символічною назвою «Київські динамівці пишуть листа турецькому «Галатасараю».

Андрій Губін зізнався, що в дитинстві він мріяв стати великим футболістом, але одного разу його так сильно вдарили по нозі, що футбольну арену він вирішив змінити на концертну. Олександр Буйнов заявив, що він, коли вперше побачив на полі Олега Блохіна, відразу ж полюбив київське «Динамо» і зберіг свою любов до нашої команди назавжди.
Філіп Кіркоров з'явився на сцені в динамівській футболці з прізвищем Shevchenko, а на шиї у нього красувався динамівський шарф.

Самим пам’ятним моментом програми, що зірвав бурю овацій, став виступ грузинського квартету Тамара Гвердцителі - Валерій Меладзе - Каха Каладзе - Георгій Деметрадзе, який заспівав хвилюючу пісню рідною мовою. Причому Деметрадзе так відчайдушно підтягував зіркам естради, що вони вирішили просити керівництво «Динамо» відпустити Георгія з ними на концертне турне. Сам футболіст напівжартома обіцяв подумати над цією пропозицією.

Словом, концертна програма пройшла на ура. З задоволенням називаємо імена тих, кому були вручені золоті медалі чемпіонів України 2000-го року. Це тренерський колектив клубу - Валерій Лобановський, Анатолій Пузач, Олексій Михайличенко, Анатолій Дем'яненко та Михайло Михайлов. Це воротарі «Динамо» - Олександр Шовковський та В'ячеслав Кернозенко; захисники - Олександр Головко, Владислав Ващук, Юрій Дмитрулін, Каха Каладзе, Раміз Мамедов, Андрій Несмачний, Олексій Герасименко, Сергій Федоров; півзахисники - Олександр Хацкевич, Валентин Белькевич, Андрій Гусін, Віталій Косовський, Артем Яшкін, Дмитро Михайленко, Сергій Кормильцев, Василь Кардаш, Роман Максимюк; нападники - Сергій Ребров, Максим Шацьких і Георгій Деметрадзе. Нагороди були вручені лікарям, масажистам й адміністраторам команди.

І ось, через 15 років Київ знову в передчутті грандіозного свята, присвяченого відразу двом чемпіонським командам київського «Динамо» - чудовому легендарному складу 1975 року і нинішньому молодому і талановитому поколінню динамівців-переможців.

Привітаємо ж їх усіх разом 30 травня на НСК «Олімпійський» - арені наших минулих, нинішніх і майбутніх перемог!