Стефан Решко: «Сподіваюся, що «Дніпру» фартитиме до кінця»

Футбол України 27 Травня, 13:10 364
Стефан Решко: «Сподіваюся, що «Дніпру» фартитиме до кінця»
Відомий у минулому футболіст Стефан Решко в інтерв’ю «Футболу 24» поділився очікуваннями від сьогоднішнього фіналу Ліги Європи у Варшаві між дніпропетровським «Дніпром» та іспанською «Севільєю» за Кубок Ліги Європи.

- Букмекери вважають, що у «Дніпра» небагато шансів на перемогу. Мають рацію букмекери?

- Шанси однакові – 50 на 50. До гри завжди так, після матчу можна говорити у кого були кращі шанси, а заразі – не варто.

- У «Севільї» більше кваліфікованих виконавців…

- Це журналісти люблять так говорити. Насправді ж фінал – це одна гра і усе може статися.

- «Дніпро» гратиме від оборони, а «Севілья» атакуватиме?

- Думаю, що так. «Дніпро» гратиме на контратаках, не буде лізти уперед, а чекатиме свій шанс. А шанси будуть, головне запитання – чи вдасться їх реалізувати. У попередніх іграх дніпропетровцям це вдавалося робити, навіть гол, забитий із положення поза грою, зарахували. Сподіваюся, що «Дніпру» фартитиме до кінця.

- «Дніпро» зараз у найкращій формі за увесь сезон?

- Трошки накопичилася втома, але фінал Ліги Європи – це той психологічний стимул, який нівелює втому від сезону. Такий шанс може випасти один раз у житті. Натомість, для іспанців це не перший фінал єврокубків. Думаю, сьогодні «Дніпро» здатен показати свій максимальний рівень.

- Матч відбудеться у Варшаві, у поляків та українців хороші стосунки. Можна розраховувати на підтримку місцевих уболівальників?

- За «Севілью» виступає Гжегож Крихов’як, тому не думаю, що більшість уболівальників будуть за «Дніпро», все-таки поляки підтримуватимуть свого земляка. Єдине, чимало наших фанів приїде на матч у Варшаву, прийдуть наші заробітчани. Тому, без підтримки дніпропетровці точно не залишаться. Але, в будь-якому випадку, уболівальники не здатні вплинути негативно на «Дніпро». Футболісти досвідчені, пройшли багато міжнародних ігор, тому глядачами їх не злякаєш.