УЄФА терміново проведе збори на тлі скандалу в ФІФА

Світовий футбол 27 Травня, 20:25 1357
УЄФА терміново проведе збори на тлі скандалу в ФІФА
Виконавчий комітет УЄФА збереться 28 травня, а наступного дня відбудеться зустріч представників всіх національних футбольних асоціацій.

Виконавчий комітет Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) проведе збори в четвер, 28 травня, у Варшаві на тлі корупційного скандалу в ФІФА. Про це повідомив президент УЄФА Мішель Платіні, інформує dw.de з посиланням на агентство AFP. Він також зазначив, що 28 травня відбудеться зустріч представників національних футбольних асоціацій. Від подальших коментарів він відмовився.

Рано вранці 27 травня в Цюріху було затримано сім функціонерів ФІФА за запитом США, де вони звинувачуються в корупції. У загальній складності американські прокурори пред'явили звинувачення дев'яти менеджерам міжнародної футбольної асоціації і ще п'яти фігурантам справи. У зв'язку з цією справою були конфісковані документи в штаб-квартирі організації в Цюріху і заблоковані рахунки в декількох банках.

Крім того, швейцарські прокурори почали власне розслідування з приводу корупції при визначенні країн-господарок чемпіонатів світу в 2018 і 2022 році, якими стали Росія і Катар.