Путін: «США намагаються не допустити переобрання глави ФІФА Блаттера»

Світовий футбол 28 Травня, 16:11 409
Путін: «США намагаються не допустити переобрання глави ФІФА Блаттера»
Президент Росії вважає, що Сполучені штати намагаються розширити свою юрисдикцію на територію інших країн і здійснюють вплив на результат виборів президента ФІФА.

Президент Росії вважає, що Сполучені штати намагаються розширити свою юрисдикцію на територію інших країн і здійснюють вплив на результат виборів президента ФІФА, - повідомляє rian.com.ua.

США намагаються не допустити переобрання глави ФІФА Йозефа Блаттера, заявив президент РФ Володимир Путін, назвавши це грубим порушенням принципу функціонування міжнародних організацій.

«І вже точно, я в цьому аніскільки не сумніваюся, це явна спроба не допустити переобрання пана Блаттера на пост президента ФІФА, що є грубим порушенням принципу функціонування міжнародних організацій», — сказав Путін, відповідаючи на питання журналістів щодо ситуації навколо ФІФА.

Раніше виконком Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) зажадав перенести вибори президента ФІФА у зв'язку зі скандалом за участю колишніх представників організації. У середу стало відомо, що понад десять високопоставлених чиновників ФІФА були арестовани в Цюріху за звинуваченням у корупції.