Олег Скрипка: «Приєднуйтесь до грандіозного динамівського свята!»

Динамо Київ 28 Травня, 16:17 473
Олег Скрипка: «Приєднуйтесь до грандіозного динамівського свята!»
Відомий музикант, соліст гурту ВВ, суспільний і культурний діяч, автор численних мистецьких проектів Олег Скрипка стане 30 травня учасником грандіозного гала-шоу «Вшанування чемпіонів!», присвяченого святкуванню 40-річного ювілею перемоги київського «Динамо» в Кубку Кубків та Суперкубку УЄФА, й виграшу золотих медалей чемпіонату України 2015.

- Перш за все, хочу привітати «Динамо» Київ з цією чудовою подією – завоюванням чемпіонського титулу! Команда до цього йшла довгих шість років, шляхом тяжкої наполегливої праці, піднімаючись після падінь, вона заслужила цю перемогу. Усі кияни заслужили, адже завжди підтримували команду, були поруч у найважчі часи, як і належить справжнім вболівальникам. Мені дуже приємно взяти участь у грандіозному святі, стати його частиною та привітати усю динамівську родину з цим видатним досягненням, а також з 40-річним ювілеєм перемоги «Динамо» в Кубку Кубків та Суперкубку УЄФА. Запрошую усіх залучитися до святкування, прийти на стадіон та розділити приємну мить разом з нами!

- З чим у вас асоціюється київське «Динамо»?

- Скажу чесно, я не частий гість на матчах. Відвідую важливі ігри заради шалених емоцій, які переживаєш, коли знаходишся на стадіоні. «Динамо» асоціюється з атмосферою, яку неможливо передати, приємно насичуватися цією енергією.

А ось інтелектуальна складова – тактика, схеми, розстановки – це не моє. Для мене головне це сама подія.

- У вас є пісня про футбол, яка називається «Динамо». Чи плануєте заспівати її на концерті?

- Від нас попросили лише дві пісні, а ця не дуже відома. Я написав її 14 років тому, оскільки «ВВ» - це веселий гурт, то і пісня з гумором. З одногу боку, вона про «Динамо» у плані спорту: про хлопця, який захоплюється футболом, але в нього є дівчина, яку він запрошує на побачення, а вона постійно відмовляється, тобто «динамить» його. Там є слова: «Ти динамо, а я люблю футбол». А дівчина займається бігом та постійно «бігає» від нього. А закінчується пісня тим, що хлопець купив квитки на класний матч і з іншими дівчатами пішов на футбол, які теж ним захоплюються.

- Ви погодилися взяти участь у концерті на честь чемпіонів, тому що самі вболіваєте за київське «Динамо»?

- Звичайно! Як киянин (не за походженням, адже виріс у маленькому містечку на півночі Росії – у Мурманській області), я підтримую цю команду. З чим у нас, перш за все, асоціюється Київ? З київськими каштанами, київським вальсом та, звичайно, ж, київським «Динамо». Це символ нашого міста, це наша гордість, те, що нас об’єднує та формує, як особистостей.