Глава Федерації футболу Гвінеї-Бісау: «Голосування проти Блаттера - богохульство. Африка голосує за нього»

Світовий футбол 28 Травня, 22:41 412
Глава Федерації футболу Гвінеї-Бісау: «Голосування проти Блаттера - богохульство. Африка голосує за нього»
Глава Федерації футболу Гвінеї-Бісау Насіменту Лопеш заявив, що Африка повинна голосувати за Йозефа Блаттера на виборах президента ФІФА, незважаючи на корупційний скандал.

«Я християнин, і це (голосування проти Блаттера - прим. ред.) - богохульство. Це міжнародна змова. Блаттера весь час намагаються вдарити.

Африка голосуватиме за Блаттера, і я теж. Згоден, що в чомусь мають відбутися зміни, але давайте подивимося, що зробить Блаттер.

Не все мають вирішувати провідні Європейські країни. Завтра ми будемо голосувати за Блаттера. Звідки вам знати, що інший президент був би краще?

Я один із найзатятіших противників корупції. Мене неможливо підкупити. У Блаттера була команда. Якщо команда не ідеальна, чому лідер повинен страждати? Крім того, все це не має відношення до Африки.

Нехай США дадуть нам докази, нехай розслідування принесе результат. Люди кажуть, що Блаттер про все знав, але чи знаю я чужі секрети?

Бойкот неможливий. Ми будемо голосувати, і Блаттер переможе. Не можу говорити за УЄФА, але в Африці Блаттера підтримують колективно. Якщо Єгипет проголосує за принца Алі бін Аль-Хуссейна, це буде зрада», - цитує Лопеша «Трибуна».