Дубль Гуцуляка допоміг Україні обіграти Молдову. ФОТО

Футбол України 29 Травня, 17:19 735
Дубль Гуцуляка допоміг Україні обіграти Молдову. ФОТО   | 19-27
У п’ятницю, 29 травня, юнацька збірна України обіграла однолітків з Молдови у другому товариському матчі між цими командами – 3:0.

У порівнянні із першим спарингом юнацьких команд, наставник української збірної Олег Кузнецов виставив повністю оновлений склад. Серед стартових 11-ти залишився хіба що фланговий півзахисник Олексій Гуцуляк. Герої ж першої зустрічі, динамівці Циганков, Щебетун та Михайліченко й зовсім не потрапили до заявки. Гості ж вийшли на другий контрольний поєдинок бойовим складом окрім центрального захисника Чорного, який у позавчорашній грі отримав пошкодження.

Українці з перших секунд заволоділи перевагою і вже на другій хвилині розпечатали ворота суперників. Піхальонок навісив зі штрафного на дальню стійку, а Гуцуляк виграв боротьбу у захисника і відправив м’яч у протихід воротарю.

Забивши швидкий гол, підопічні Кузнецова не зупинилися на досягнутому і продовжили агресивно атакувати, використовуючи фланги. Соломкін і Вакулко декілька разів невдало приклалися до м’яча з дальньої відстані. Старанно відкривався і єдиний номінальний нападник збірної України у цій зустрічі – Ілля Марковський. Але українській 13-ці періодично не вистачало або швидкості, або зросту під час верхових дуелей із захисниками.

Головною дійовою особою першого тайму у складі нашої збірної був капітан команди Піхальонок. Атакувальний півзахисник донецького «Шахтаря» періодично загрожував воротам збірної Молдови, використовуючи свій багатий технічний арсенал та добре поставлений удар з лівої ноги. У складі команди у червоній формі найпомітнішою постаттю слід назвати голкіпера Тимбура, який неодноразово рятував своїх партнерів від взяття воріт.

На 16-й хвилині вболівальників відвідало відчуття дежа-вю. Господарі поля заробили штрафний на правому фланзі, який, як і у випадку з голом, виконав Піхальонок. «Сфера» оминула усіх гравців у штрафному і парашутом ледве не залетіла у верхній кут молдавських воріт. За сім хвилин наш капітан розібрався із декількома захисниками гостей, змістився у центр і завдав удару з 20-ти метрів, але «шкіряний» зрадницьки оминув ціль.

Збірна України вдруге вразила ворота збірної Молдови на 25-й хвилині, але лайнсмен відмінив гол Марковського. Тимбур у карколомному стрибку зреагував на удар Вакулка зі штрафного, а наш півзахисник під час добивання опинився в офсайді.

Страж воріт молдавської збірної здійняв оплески і на 37-й хвилині, коли потягнув дальній «постріл» Піхальонка. М’яч після сейву Тимбура влучив у поперечину, і ніхто з українських футболістів не зумів добити його у сітку.

Відпочивши та заслухавши корективи від керманича команди, «синьо-жовті» забили гол «з роздягальні». На 50-й хвилині Грачов пройшов правим флангом, прострілив уздовж воротарського майданчика, а Соломкіну залишалося тільки підставити ногу та відсвяткувати з партнерами перший забитий м’яч за юнацьку збірну.

На 55-й хвилині Гуцуляк оформив дубль. Команда Кузнецова реалізувала «стандарт» із зони лівого інсайду. Піхальонок асистував Олексію зі штрафного, а 17-й номер української команди відірвався від свого візаві і не залишив жодних шансів голкіперу.

Після третього забитого м’яча в українській команді відбулася хвиля замін. Гра набула позиційного характеру з великою кількістю єдиноборств у центрі поля. Більш того, посилився дощ, через що обом командам було важко діяти у комбінаційному ключі. Але декілька гострих моментів нашій збірній вдалося створити до завершення матчу. На 71-й хвилині Довбик мав шанс зробити перевагу збірної України ще більш солідною, але форвард «Черкаського Дніпра» після прострілу Кравця не влучив у дальній кут.

Наприкінці гри команда Геннадія Пушки залишилася у меншості. Андрюхін порушив правила проти Тимчика під час верхової боротьби, отримав друге попередження і попрямував до роздягальні. Наостанок гольові моменти також мали Тимчик та Вакулко, але м’яч після удару головою першого оминув дальню стійку, а удар не завдав труднощів воротарю гостей.