Віталій Кличко: «Найсильніша команда країни – з нашого міста!»

Динамо Київ 29 Травня, 18:41 787
Віталій Кличко: «Найсильніша команда країни – з нашого міста!»
30 травня о 20:00 на НСК «Олімпійський» розпочнеться грандіозне гала-шоу «Вшанування чемпіонів!», присвячене святкуванню 40-річчя перемоги київського «Динамо» в Кубку кубків та Суперкубку УЄФА, і завоюванню золотих нагород чемпіонату України в сезоні 2014/15.

Міський голова Києва Віталій Кличко як давній уболівальник головної футбольної команди столиці України щиро радий настільки довгоочікуваному чемпіонству «Динамо», бажає команді та її вболівальникам добре відсвяткувати перемогу і готуватися до нових футбольних сходжень.

– «Динамо» – чемпіон! – з гордістю говорить Віталій Володимирович. – Для Києва дуже важливо, що найсильніша команда країни саме з нашого міста. Міста з дуже давніми та сильними футбольними традиціями. Пам'ятаю себе ще хлопчиськом, як відвідував усі матчі, вболівав за «Динамо». А після гри ходили з друзями по місту та кричали речівки про улюблену команду. Для мене «Динамо – частина життя.

Ці вихідні в Києві будуть дуже насичені на події – святкується день міста. Проводиться багато заходів і, безумовно, одне з головних – святкування чемпіонства «Динамо». Дуже радий, що на величезному стадіоні буде урочисте нагородження та виступи відомих музикантів. Після переможної гри з «Дніпром» я привітав команду з чемпіонством у своїх соціальних мережах. Тепер постараюся це зробити особисто, на НСК «Олімпійський», разом з десятками тисяч киян та гостей нашого міста.

* фото А.Куцан