Ігор Нагорний: «Думаю, сезон провели нормально»

Динамо Київ 29 Травня, 18:53 595
Ігор Нагорний: «Думаю, сезон провели нормально»
Лівий захисник молодіжної команди київського «Динамо» взяв участь у цьому сезоні в 24-х матчах з 26-ти.

Це другий показник після півзахисника Ореста Кузика. Крім того, в останніх іграх Нагорний регулярно виводив свою команду на поле в якості капітана. Після заключного поєдинку із запорізьким «Металургом», який команда виграла 4:0, Ігор відповів на запитання клубних ЗМІ:

- Думаю, тренерський штаб залишився задоволений сьогоднішньою грою. Спасибі хлопцям за те, що у всіх моментах грали до кінця. Незважаючи на те, що ніякі турнірні завдання в цьому поєдинку вже не вирішувалися, на гру ми вийшли зібраними, хотіли довести, що заслужено знаходимося серед лідерів. Звичайно, хотілося б піднятися ще вище, але так склалося, що в цьому сезоні ми другі.

- Ви - другий за кількістю проведених матчів за молодіжну команду «Динамо». Які короткі підсумки сезону можете підвести, як ключовий, незамінний гравець?

- Незамінних не буває, всі хлопці працюють, стараються, є конкуренція. А ключовий чи ні - це визначати тренерам. Якщо тренер довіряє, цю довіру потрібно виправдовувати. Були матчі, коли в мене не виходило це зробити, сподіваюся, сьогодні вдалося. В цілому, думаю, сезон ми закінчили нормально, але, повторюся, хотілося б посісти перше місце, нам це було під силу. Ну, і само собою, потрапити до першої команди.

- Уже не перший раз ви виводите команду на поле з капітанською пов'язкою - це вже звична роль? Що вона для вас означає?

- Напевно, перш за все, це показник довіри тренера. Паша Полегенько поїхав до збірної, очевидно, тренерський штаб побачив мене в ролі капітана. Не скажу, що щось змінилося, лише відчуваю більше відповідальності, коли вдягаю капітанську пов'язку. Ну і в деяких моментах є перевага - можливість говорити з арбітром.

- До 5-го червня будете продовжувати тренуватися?

- Так, будемо в Києві. У першої ж команди фінал Кубка України, ось і ми будемо працювати до цього часу. А вже з 5-го числа, напевно, підемо у відпустку.