Ігор Суркіс: «Не можу сказати, що на сьогодні ми укомплектовані»

Динамо Київ 30 Травня, 22:04 3254
Ігор Суркіс: «Не можу сказати, що на сьогодні ми укомплектовані»
Президент «Динамо» Ігор Суркіс поспілкувався з журналістами та розповів про майбутній сезон, підтвердив інформацію про продовження контракту з Шовковським та зізнався, куди підуть гроші зібрані від концерту.

Президент «Динамо» Ігор Суркіс поспілкувався з журналістами та розповів про майбутній сезон, підтвердив інформацію про продовження контракту з Шовковським та зізнався, куди підуть гроші зібрані від концерту.

- Команда виграла золоті медалі. П’ять років ми не бачили золотих медалей, вже забули, як вони виглядають. Якщо говорити ще без Кубка, то все склалося, як ми хотіли. Звісно ми мріяли пройти якомога далі в Лізі Європи, але на сьогодні такий рівень команди. Нічого страшного немає, команда за рік не будується. Ребров працює один рік, команда повинна зростати та рухатися далі.

- Можна сказати, що це відродження команди та провести паралелі із тими перемогами, які були 40 років тому?

- Це було 40 рокі тому, була інша команда, інші люди. Сьогодні їх вітав Президент, вручив державні нагороди. Вони грали не за гроші, а перш за все для своїх уболівальників. Свої імена вони вписали золотими літерами в історію українського футболу. Порівнювати мені важко. Сьогодні я можу відповідати лише за свою команду. Те, що ми повернули чемпіонство – це добре. В команди є потенціал, я сподіваюсь в майбутньому будуть і великі перемоги. Тільки, якщо вони не зупинятимуться.

Зараз я їх привітав із закінченням сезону і сказав, що треба виходити 4-го та доводити свою вибагливість і те, що вони сильніші за своїх конкурентів.

В принципі Кубок, окрім престижу нічого не дає, але я вважаю, що покласти золоті медалі в кубок – це дорогого вартує.

- Про майбутній сезон думали вже?

- Ми завжди думаємо. Вже, як бачите займаємося комплектацією команди. Не знаємо поки, хто нас покине. Будемо продовжувати працювати, щоб команда до наступного сезону, особливо до Ліги чемпіонів підійшла у всеозброєнні.

- Які завдання в Лізі чемпіонів?

- Давайте, ми спочатку завершимо цей чемпіонат, оцінимо, хто залишився. У червні жеребкування ЛЧ, подивимось наших суперників і тоді ставитимемо завдання.

- Чи планується ще підсилення команди?

- Я не можу сказати, що на сьогодні ми укомплектовані, бо не знаємо, хто піде, а хтось точно піде. Але я зроблю все можливе, щоб лідерів команди зберегти. На сьогоднішній день ми підписали гравців, які були вільними агентами не тому, що економили, а тому що вони цікавили Реброва і нам вдалося їх підписати. Таке буває раз на десять років.

Я ще не мав розмови із головним тренером, проведемо цю бесіду після завершення сезону. Якщо потрібно буде підсилювати, значить будемо.

- Дуже багато чуток щодо повернення Дениса Дедечка.

- Я вперше це чую.

- Шовковський продовжив контракт?

- Так, на рік продовжив.

- Хто для Вас гравець сезону?

- Вся команда і головний тренер. Я вважаю що у нас виняткові, унікальні вболівальники. Тому що стільки років чекати на чемпіонство, підтримувати команду можуть тільки справжні віддані вболівальники. Які до речі в Києві дуже розуміють і люблять футбол.

- Ви приймали багато поздоровлень. Від кого особливі вітання були?

- Важко сказати. Всі вітання для мене дуже дорогі. Вітають і досі. Коли команда завойовує золоті медалі – це дуже приємно. Ренат Леонідович до речі мене привітав у перший же день з теплими словами, що він вважає, що чемпіонат трохи не такий, але київське «Динамо» по праву стало чемпіоном. Для мене цей чемпіонат такий самий, як був минулі роки. Обставини, які трапились – я в них не винен. Опоненти нас звинувачують, що ми більше ігор граємо вдома. Ми готові грати там, де нас запросять і забезпечать нашу безпеку.

- Трохи особисте питання. Ми звикли бачити Вас на трибуні із цигаркою, сьогодні Ви були з насінням. Ви кинули палити?

- Не кидав, просто сьогодні я був спокійним, дивився футбол та чесно кажучи, мене не дуже цікавив результат. Я просто хотів, щоб команда пройшла чемпіонат без поразок.

Вітаю «Металург», бачу, що команда зростає, скоро стануть конкурентоспроможними в нашому чемпіонаті. Тому що, погодьтеся, в нас залишилося мало команд конкурентоспроможних, для росту футболістів.

- Ви із донькою дивилися футбол. На чий виступ вона найбільш чекає на концерті?

- Вона більше за всіх любить Вакарчука. Сподіваюся, що концерт пройде так, щоб сподобався вболівальникам і футболістам.

- Вболівальники просили гроші з концерту передати в АТО.

- Всі гроші, які ми зберемо відвеземо в одну з лікарень. Це буде дитяча лікарня, яка потребує обладнання. Ми хочемо оснастити дитячу лікарню, щоб наше майбутнє, наші діти були здорові та зростала здорова нація. Учасника АТО у шпиталях ми допомагаємо постійно. Допомагаємо всім, хто до нас звертається. Але ми не дуже це афішуємо.