Російські футболісти поскаржилися, що їх перевозять на катафалках

Світовий футбол 31 Травня, 16:26 783
Російські футболісти поскаржилися, що їх перевозять на катафалках
На конференції Російського футбольного союзу (РФС), яка відбулася у Москві в неділю, 31 травня, розглядали питання про проблему з організацією матчів. Про це повідомляє російський «Интерфакс».

Учасники конференції озвучили ряд скарг на адресу футбольних функціонерів.

Зокрема, виконавчий директор Російської футбольної прем'єр-ліги (РФПЛ) Сергій Чебан поскаржився на те, що футболістів однієї з команд перевозили на катафалку.

«Нас не влаштовує рівень організації РФС. Ось вам приклад: нещодавно одну нашу команду возили на катафалку через те, що хтось не потурбувався про транспорт!» - заявив він на конференції.

Також розглядалося питання про дострокове припинення повноважень президента РФС Миколи Толстих.

Заступник голови юридичного комітету Денис Рогачов заявив, що якщо приймуть рішення про відставку Толстих, то виконуючим обов'язки президента РФС буде призначений перший віце-президент організації Микита Симонян. Йому зараз 88 років і він може відмовитися від поста. У цьому випадку повноваження виконувача обов'язки президента РФС перейдуть до віце-президента організації Сергія Прядкіна, який займає даний пост довше за інших.

Як повідомлялося, в середу, 27 травня, вибухнув гучний корупційний скандал в FIFA. У Швейцарії почалося слідство за фактом незаконних виборів місця проведення ЧС-2018 і ЧС-2022. Внаслідок цього Росію можуть позбавити права проведення ЧС у 2018 році.

Однак вчора Міжнародна федерація футбольних асоціацій (ФІФА) підтвердила, що чемпіонати світу з футболу в 2018 і 2022 роках все-таки відбудуться у Росії та Катарі, як і було заплановано.