Валерій Газаєв хоче очолити РФПЛ

Динамо Київ 3 Червня, 18:29 561
Валерій Газаєв хоче очолити РФПЛ
Колишній тренер київського «Динамо», а нині - футбольний функціонер Валерій Газзаєв повідомив про висунення своєї кандидатури на пост президента Російського футбольного союзу після найближчого засідання виконавчого комітету організації.

Колишній тренер київського «Динамо», а нині - футбольний функціонер Валерій Газзаєв повідомив про висунення своєї кандидатури на пост президента Російського футбольного союзу після найближчого засідання виконавчого комітету організації, - інформує championat.com.

«Мною підготовлена програма з питань реформування та розвитку футболу в Росії. Вона дістала широку підтримку не тільки з боку футбольного співтовариства, але і серед вболівальників, про що говорять результати останніх опитувань. До чемпіонату світу 2018 року залишилося вкрай мало часу, тому починати реформи потрібно вже сьогодні. Не приховую, що я вже провів переговори з великими медіахолдингами, компаніями і банками, які готові підтримати програму.

Мої подальші дії пов'язані з вирішенням майбутнього виконкому про терміни скликання конференції РФС, де одним з питань порядку денного будуть вибори президента цієї організації. Вважаю, що питання з вибором нового керівника РФС має бути вирішено до кінця літа», — наводить слова Газзаєва ТАСС.

Конференція РФС, що відбулася 31 травня в Москві, достроково припинила повноваження Миколи Толстих в якості президента організації. Виконуючим обов'язки призначений перший віце-президент РФС Микита Сімонян. Новий голова буде обраний на позачерговій конференції, дата якої буде визначена на засіданні виконкому у червні.