«Динамо» — «Шахтар»: метро продовжать на годину

Динамо Київ 4 Червня, 10:52 526
«Динамо» — «Шахтар»: метро продовжать на годину
До уваги вболівальників і гостей НСК «Олімпійський»!

Звертаємо увагу, що 4 червня, в день матчу «Динамо» - «Шахтар», міський громадський транспорт Києва буде працювати в посиленому режимі, а роботу метрополітену буде продовжено на 1 годину.

З 20:00 цього дня на всіх лініях метрополітену, а також на трамвайних, тролейбусних та автобусних маршрутах буде збільшено кількість одиниць транспорту.

Для безпеки гостей стадіону за 1 годину до початку матчу (о 20:00) станція метро «Олімпійська» буде закрита на вхід і вихід пасажирів (поїзди будуть слідувати без зупинки), станція «Палац Спорту» закрита на вихід, а станція «Площа Льва Толстого» закрита на вхід. По завершенню гри, в залежності від пасажиропотока, може бути обмежений вхід пасажирів на станціях «Олімпійська», «Палац Спорту» і «Площа Льва Толстого».

Для зручності відвідувачів матчу в ніч з 4 на 5 червня роботу київського метрополітену буде продовжено на 1 годину, а після проходження останніх поїздів метро від станцій буде організована і продовжена перевезення пасажирів наземним громадським транспортом.

Просимо вболівальників відповідно скоригувати свій маршрут і приходити на гру завчасно. Ворота «Олімпійського» відкриваються для гостей за дві години до стартового свистка арбітра, о 19:00.