Ворскла вже оскаржує видалення Шиндера

Футбол України 4 Червня, 13:34 359
Ворскла вже оскаржує видалення Шиндера
Тема вилучення нападника полтавської «Ворскли» Антона Шиндера, що піднімалася в різних ТВ-програмах і отримала резонанс в інтернеті, актуалізована офіційно.

Тема вилучення нападника полтавської «Ворскли» Антона Шиндера, що піднімалася в різних ТВ-програмах і отримала резонанс в інтернеті, актуалізована офіційно. «Біло-зелені» подали протест дл контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу України.
Нагадаємо, що в останньому турі сезону 2014/2015 найбільш неоднозначним за частиною суддівства став матч у Запоріжжі, де луганська «Зоря» приймала команду Василя Сачка.

Відомий столичний рефері Євген Арановський якось неоднозначно трактував вельми схожі епізоди. У другій частині гри суддя в полі вилучив Філіпа Будковского, а потім і Антона Шиндера. У випадку з луганчанином «червоне світло» запалилось після надто емоційного спічу і поштовху на адресу Турсунова, а представник лінії атаки полтавської дружини, як здалося Арановському, мав намір випросити 11-метровий у штрафному майданчику «Зорі». Хоча, якщо уважно вдивитися у відеоповтор епізоду, то правота гравця беззаперечна! Захисник Віталій Вернидуб по м'ячу не влучив, навмисне чи ні, зачепивши ногу 11-го номера «Ворскли». Про те, що фол таки був у післяматчевому флеш-інтерв'ю розповів і вилучений Шиндер. Йому ще й як прикро!
Футбольний клуб «Ворскла» вже звернувся до КДК Федерації з проханням вивчити в деталях вищевказаний епізод і прийняти рішення про скасування червоної картки Антона Шиндера, який, у разі збереження нинішнього рапорту арбітра про гру «Зоря» - «Ворскла», змушений буде пропустити стартовий поєдинок сезону 2015/2016.
Нагадаємо, раніше керівництво ворсклян змогло домовитися з представниками Шиндера і футбольним клубом «Шахтар» (Донецьк), якому належать права на футболіста, про те, що термін оренди нападника буде продовжено ще мінімум на один рік.