ЧС-2015 (U-20). У доброму гуморі та з гарними новинами

Футбол України 4 Червня, 19:26 635
ЧС-2015 (U-20). У доброму гуморі та з гарними новинами
4 червня, збірна України провела останнє тренування напередодні заключного матчу групової стадії проти американців, який відбудеться в найбільшому місті Нової Зеландії – Окленді.

На відміну від денних зустрічей з командами господарів та М’янми, гра з США призначена на 19.00 за місцевим часом (на 10.00 – за київським). Відповідно й сьогоднішнє заняття почалося вже після заходу сонця, коли тренувальне поле освітлювали прожектори і вже звично змочував переривчатий дощик.

Відчувалося, що хлопці працюють з неабияким бажанням. Їхній настрій передався й тренерам, котрі також були явно в доброму гуморі, жартували й підбадьорювали підопічних. Ігор Харатін, який зазнав невеличкого пошкодження і, пропустивши другий тур, два дні готувався за окремою програмою, цього разу приєднався до решти партнерів. А отже можна констатувати, що до відповідального іспиту збірна підходить без кадрових втрат.

Ще раніше, в готелі, відбулася «теорія», де футболістам розклали по полицях гру майбутнього суперника. Хоча фахівці, а з ними й букмекери, вважають США фаворитом нашої пари, українці не приховують, що у п’ятницю на «Норд Харбор Стедіум» битимуться за перемогу. У разі здобуття максимального результату «синьо-жовті» посядуть перше місце в групі А й проводитимуть в Окленді найближчий поєдинок плей-офф. Щодо Штатів, то їм, аби залишитися на горі таблиці, достатньо не програти.

Наші випереджають третю команду квартету – Нову Зеландію – на три очки, до того ж різниця м’ячів у підопічних Олександра Петракова складає «+ 6», тоді як у господарів – «– 4». А отже тільки якійсь фантастичний збіг обставин може змусити українську збірну опуститися нижче другої позиції, володар якої в 1/8 фіналу гратиме в столиці країни – Веллінгтоні.

Певна унікальність завтрашнього двобою полягає в тому, що лише трьома годинами раніше на тій самій арені розпочнеться зустріч учасників групи В – Панами й Гани. Така ситуація не може не викликати подив, однак організатори запевняють, що на проведення обох матчів така «накладка» не впливатиме. По-перше, стадіон має не дві, а чотири роздягальні. По-друге, тамтешній газон і його дренажна система нібито залізобетонно спроможні витримати подвійне навантаження. Так це чи ні, подивимося завтра.

Принаймні синоптики нарешті обіцяють вечір без опадів, що само по собі вже є гарною новиною.