Виконавчий директор НСК «Олімпійський»: «Думаємо збільшити висоту огорожі». ФОТО

Динамо Київ 5 Червня, 18:43 1169
Виконавчий директор НСК «Олімпійський»: «Думаємо збільшити висоту огорожі». ФОТО
У світлі інцидентів після матчів «Дніпро» — «Наполі» та «Динамо» — «Шахтар» працівники охорони НСК «Олімпійський» сходяться на думці, що з головного стадіону країни доведеться робити «мавпятник».

Щоб стримати ультрас, на одного завзятого фаната потрібні два стюарда. Вчора на полі «Олімпійського» вибіг чотирьохтисячний натовп. А стюардів на матчі було всього 480 плюс 179 працівників охорони спортивної арени.

«Стадіон є дзеркалом того, що зараз відбувається в суспільстві, — переконаний виконавчий директор НСК „Олімпійський» Володимир Спильниченко, слова якого передає кореспондент MatchDay Микола Кізілов. — Дивлячись на те, що діється в Німеччині та Англії (уболівальники дортмундської «Боруссії», наприклад, на пам'ять розібрали поле), можна припустити, що ці віяння дійшли і до нас. Але не те ми черпаємо у Європи.Футбол — одна з гордощів України. Люди за останній рік стали частіше відвідувати стадіони, ходять сім'ями, але після таких ексцесів, думаю, будуть дивитися ігри вдома».

«Гарячі голови» висловлюються про те, що пора повертати міліцію на арени. Але я не згоден. Так, сталася неприємність, держава зазнала матеріальної шкоди. Але головне, що обійшлося без кровопролиття, жертв. Фотографії тих людей, які ламали ворота, ми вже передали в МВС.

Думаємо збільшити висоту паркану. До речі, вибігали на поле не тільки ультрас, а й з інших секторів. Більш того, багато фанатів допомагали загнати бешкетників на місце», — розповів Спильниченко.