Директор з громадських зв`язків НСК «Олімпійський»: «Чотири стюарди були побиті, а один із журналістів за 200 гривень передав ультрас піротехніку»

Динамо Київ 5 Червня, 19:14 1479
Директор з громадських зв`язків НСК «Олімпійський»: «Чотири стюарди були побиті, а один із журналістів за 200 гривень передав ультрас піротехніку»
Під час сьогоднішньої зустрічі з представниками ЗМІ співробітники НСК «Олімпійський» підвели невтішні підсумки вчорашньої НС після фінального матчу Кубку України.

Чимало цікавого розповів журналістам директор з громадських зв'язків НСК «Олімпійський» Віктор Анісімов.

«Двоє воріт коштують 10 тисяч євро. Нанесені істотні пошкодження стадіону, в який були вкладені народні гроші. пошкоджені доріжки, десять серйозних ушкоджень поля (палили фаєри), зламані стільці. Чотири стюарди були побиті. Стюарди отримали травми легкої та середньої тяжкості. Благо встигли отримати оперативну допомогу медиків.У нас все це знято на камери. Нам довелося звернутися в правоохоронні органи. Сподіваємося, що через пресу нас почують і доведуть справу до кінця. Правосуддя має восторжествувати. Зі свастикою і фаєрами бігати по полю — не можна, хлопці.

Один з журналістів за 200 гривень передав ультрас піротехніку. Тепер нам доведеться переглянути систему пропуску преси. Але найголовніше для нас — ні одна цивільна особа з числа вболівальників не постраждала. А це хоч і втішний, але успіх для нас.

За ніч ми постаралися повернути полю людський вигляд. Але з нього вчора виривали траву разом з землею. На пам'ять, так сказати», — передає слова Віктора Анісімова кореспондент MatchDay Микола Кізілов.