Сергій Ковалець: «Тренерський штаб задоволений виконаною роботою на першому етапі збору, що проходить»

Динамо Київ 6 Червня, 14:28 493
Сергій Ковалець: «Тренерський штаб задоволений виконаною роботою на першому етапі збору, що проходить»
Наставник молодіжної збірної України — про Меморіал Лобановського, де наша збірна у фіналі поступилися словенцям у серії пенальті.

Наставник молодіжної збірної України — про Меморіал Лобановського, де наша збірна у фіналі поступилися словенцям у серії пенальті, - інформує matchday.ua.

«Відразу зазначу, що організація турніру пам'яті Валерія Лобановського була на високому рівні, що і підтвердили представники всіх збірних, які брали участь у змаганнях».

«Звичайно, ми засмучені через те, що не перемогли. Українські команди ніби переслідує злий рок, адже головний приз не вдається завоювати з 2009 року. Хоча збірну Молдови і Словенії по грі, а тим більше по гольовим моментам ми перевершили повністю. У фіналі словенці взагалі за весь матч провели лише дві небезпечні атаки, і одна з них завершилася голом».

«У нас же шансів для взяття воріт було предостатньо, але хлопців підвела реалізація. Думаю, справа тут в хвилюванні. Наші футболісти дуже хотіли виграти турнір на очах у рідної публіки, і це позначилося на завершальній стадії атак».

«Втім, тренерський штаб збірної України задоволений виконаною роботою на першому етапі збору, що проходить. Ми ретельно розглянемо ці поєдинки, і будемо рухатися далі, оскільки дуже важливо бути готовим до початку відбірного турніру за всіма параметрами», — заявив Ковалець газеті «КОМАНДА».