«Барселона» стає переможцем Ліги чемпіонів 2014-2015. ВІДЕО

Світовий футбол 6 Червня, 23:45 4985
«Барселона» стає переможцем Ліги чемпіонів 2014-2015. ВІДЕО    | 19-27
У фіналі Ліги чемпіонів «Барселона» перемагає «Ювентус».

На перших же хвилинах «Барселона» відкрила рахунок. Після передачі Іньєсти, гол у ворота відправив Ракітіч.

Варто відзначити сейф Буффона, який врятував свої ворота від удару Алвеса.

Досить суперечливий момент стався на 35-ій хвилині матчу. Падіння Погба у штрафному суперників, могло змінити хід матчу, однак арбітр не призначив пенальті.

Перший тайм так і завершився за рахунку 0:1. «Барселона» виглядала більш впевненою за «Ювентус», більше володіла м’ячем та завдавала більше ударів по воротах суперника.

55-а хвилина матчу подарувала грі інтригу. Тевес прострелив по воротах, тер Штеген парирує, але відпускає м’яч, Мората добиває та зрівнює рахунок.

Гра стала більш яскравішою, атаки були в обох команд, однак збільшити рахунок вдалося «Барселоні». Перший пробивав Мессі, Буффон відбиває і на добиванні Суарес завершує епізод взяттям воріт.

Чотири хвилини потому Неймар відправляє м’яч у ворота «Ювентуса», але суддя гол не зараховує. М’яч зачепив руку бразильця.

Вже на останній хвилині «Барселона» забиває свій 3-ій м’яч і стає переможцем Ліги чемпіонів 2014-2015.

Ліга чемпіонів. Фінал. «Ювентус» - «Барселона». 1:3

Голи: Мората, 55 - Ракітіч, 4; Суарес, 68; Неймар, 90+7

Попередження: Відаль, 11; Погба, 41 – Суарес, 70

Склади команд:

Ювентус: Буффон, Ліхтштайнер, Барцальї, Бонуччі, Евра (Коман, 89), Маркізіо, Пірло, Погба, Відаль (Перейра, 79), Тевес, Мората (Льоренте, 85).

Запасні: Сторарі, Огбонна, Падоін, Стураро, Перейра, Коман.

Барселона: тер Штеген, Дані Алвес, Піке, Маскерано, Альба, Бускетс, Ракітіч (Матью, 90+1), Іньєста (Ернандес, 78), Мессі, Суарес, Неймар.

Запасні: Браво, Матью, Адріано, Бартра, Алькантара, Ернандес, Родрігес.