Євген Селезньов: «Операція переноситься - я дуже боюся всього цього»

Футбол України 7 Червня, 12:41 835
Євген Селезньов: «Операція переноситься - я дуже боюся всього цього»
Форвард «Дніпра» і збірної України розповів про свою травму.

«Меніск. Отримав її нерозумно - на тренуванні з молодіжним складом, після матчу з «Динамо», підвернув ногу. Приїхав до Києва, намагаюся на даний момент відновити ногу без втручання хірургії. Закачати її і готуватися до збірної».

«Операція була потрібна ще спочатку, я кілька днів взагалі не міг встати на ногу, потім почав шукати варіанти, як мені підготується до фіналу Ліги Європи. Доктор мені сказав, що з такою травмою можна грати, все залежить від болю. Три дні біль була дуже сильною, потім звернувся до людей і вони мені дуже допомогли, за що я їм дуже вдячний. Зараз з ними продовжую працювати».

«Операція переноситься. Її доведеться робити. Подивимося, що буде через два тижні. Для мене операція трохи інше, ніж для всіх. Я дуже боюся всього цього. Одного разу я тікав з клініки при Рамосі, в Мадриді тікав з палати. Мені було тоді 22 роки, сказав, що не хочу грати у футбол і йду. Мене зловили санітари, повернули в палату, дали таблетку, після якої я сказав: ріжте що хочете», - заявив Селезньов, пише MatchDay