Юрій Вернидуб: «Лозінський на рівному місці хоче «зрубати гроші». У мене просто мозок розривається від його поведінки»

Футбол України 8 Червня, 10:52 564
Юрій Вернидуб: «Лозінський на рівному місці хоче «зрубати гроші». У мене просто мозок розривається від його поведінки»
Наставник «Зорі» Юрій Вернидуб прокоментував ситуацію з колишнім гравцем луганчан Євгеном Лозінським.

Наставник «Зорі» Юрій Вернидуб прокоментував football.ua ситуацію з колишнім гравцем луганчан Євгеном Лозінським.

«Проблема — в Жені. Користуючись нагодою, хочу передати йому, щоб він впорався з розумом, і поводився, як справжній чоловік. А якщо він буде йти по іншому шляху, повірте, ці гроші теж йому добра не принесуть. Гроші, які ти не заробив чесно, радості насправді не приносять. Це моя особиста думка».

«На даний момент клуб не може розрахуватися з ним однією виплатою всієї суми відразу. Але я не розумію логіку поведінки того ж Лозінського і його представника. Ми запропонували йому розрахуватися повністю, але поетапно, а людина не хоче, відмовляється. Він хоче все і відразу. Це нормально, як ви вважаєте? Це чоловік, який прийшов у команду з травмою, обдуривши всіх і зігравши всього чотири матчі за «Зорю». А зараз він обманює себе. Коли в країні таке відбувається, він хоче отримати всі гроші відразу. Коли в його віці хлопці... ви знаєте де і б'ються, людина просто на рівному місці хоче зрубати гроші. У мене просто мозок розривається від поведінки цієї людини! Чому йому не брати гроші частинами, кожен місяць?! А раптом «Зоря» завтра перестане існувати? Так він тоді взагалі нічого не отримає. І де логіка такої його поведінки? Він обдурив всіх, нічого не зіграв і нічого не показав у «Зорі», а тепер вимагає такі величезні гроші відразу, і відмовляється брати частинами. Йому взагалі соромно?».

«Ми відкрили йому спеціальний рахунок, куди кожен місяць кладемо гроші, але він відмовляється їх брати. І це все оформлено офіційно. Так «Зоря» не хоче виплачувати, чи людина не хоче отримувати ці гроші?»