Стадіон «Динамо» запрошує на фінал Кубка Києва серед студентів

Динамо Київ 9 Червня, 13:14 368
Стадіон «Динамо» запрошує на фінал Кубка Києва серед студентів
Футбольна асоціація студентів м. Києва запрошує Вас взяти участь у спортивному святі, присвяченому фінальному матчу розіграшу Кубку Києва з футболу між збірними командами Національної академії внутрішніх справ та Київського національного торгівельно-економічного університету.

Вирішальний поєдинок відбудеться 11 червня 2015 р. на стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського (вул. Грушевського, 3. Початок – 15.30).

Планується присутність біля п’яти тисяч студентів, які представлятимуть команди та громадськість двадцяти ВНЗ, їх керівний склад.

Головним завданням цьогорічних заходів полягає не лише у тому, щоб привернути увагу всіх зацікавлених сторін до проблем розвитку студентського спорту. Не менш важливим у цей надважкий для країни час є, безумовно, і створення особливої атмосфери єднання та солідарності на трибунах стадіонів, котра сприятиме підвищенню рівня морально-психологічного та патріотичного духу серед юнаків та дівчат, спонукатиме їх до прояву активної життєвої позиції на благо своєї Батьківщини.

Детальна інформація за телефоном: 050-330-28-33.