Анатолій Тимощук: «Не можна при рахунку 2:0 так зупинятися»

Динамо Київ 10 Червня, 00:02 661
Анатолій Тимощук: «Не можна при рахунку 2:0 так зупинятися»  | 19-27
Півзахисник збірної України Анатолій Тимощук поділився враженнями від поєдинку проти Грузії.

«Я, думаю, задоволення від матчу у тому, що вигравали 2:0. А розчарування те, що дали супернику володіти ініціативою, допускали помилки. Грузія забила гол, не можна при рахунку 2:0 так зупинятися.

Другий тайм? Забили два м’ячі, була змістовна гра, у першому таймі була рівна гра, але не було гострих моментів. Натомість у другому таймі заставили суперника помилятися та забили гол. Є тепер багато інформації для роздумів перед Люксембургом.

Перший гол? Ми пресингували, тому суперник під тиском зробив неточну передачу. Ми до цього йшли. Звісно і в суперника були хороші моменти, але добре, що ми перемогли. Головне тепер - зробити відповідні висновки», - сказав Тимощук.