ЧМ-2015 (U-20). Україна поступилася Сенегалу у серії пенальті. ВІДЕО

Динамо Київ 10 Червня, 13:26 1846
ЧМ-2015 (U-20). Україна поступилася Сенегалу у серії пенальті. ВІДЕО     | 19-27
Українська збірна завершила свій шлях на чемпіонаті світу у Новій Зеландії, програвши у 1/8 фіналу команді Сенегалу.

Перший тайм суперники провели у рівній боротьбі – якщо на початку матчу територіальною перевагою заволоділи українці, то ближче до перерви сенегальці перемістили гру до воріт Богдана Сарнавського. Окрім того, звертала на себе увагу жорсткість африканських футболістів, внаслідок чого Олександру Петракову довелося робити вимушену заміну вже в середині тайму – Кабаєв отримав пошкодження після грубого фолу Коне.

Голи команди залишили на другу половину поєдинку. На 70-й хвилині українських та, зокрема, динамівських вболівальників порадував Артем Бєсєдін, який прорвався до штрафної Сенегалу та результативно пробив по воротах Сі з гострого кута.

Але після пропущенного голу африканці пішли вперед великими силами, зуміли зрівняти рахунок та перевести гру в овертайм. На 83-й хвилині Сарр після невпевненої гри українських захисників розстріляв ворота Сарнавського з центру штрафного майданчика.

Додатковий час команди провели всуху, а в серії пенальті удача посміхнулася збірній Сенегалу. Три сейви голкіпера Сі після ударів Чумака, Харатіна та Лучкевича з «точки» залишили збірну Україну за бортом чемпіонату світу.

Нова Зеландія, Окленд. «Норд Харбор Стедіум»