Сергій Чоботенко: «Ця перемога стала реваншем за попередні поразки»

Динамо Київ 10 Червня, 19:02 610
Сергій Чоботенко: «Ця перемога стала реваншем за попередні поразки»
Капітан команди «Динамо» U-19 Сергій Чоботенко поділився своїми емоціями після переможного матчу з «Карпатами» (3:0), а також підбив невеликі підсумки сезону.

- Сьогодні для нас було дуже важливо перемогти, оскільки попередні матчі в цьому сезоні ми «Карпатам» програли. Перед грою тренери сказали, що в разі перемоги ми опинимося в турнірній таблиці вище за львів’ян, що стане певним реваншем за всі поразки.

- За рахунок чого вдалося сьогодні повністю переграти суперника, адже не можна сказати, що «Карпати» хотіли перемоги менше за вас?

- Можливо, за рахунок настрою, адже ми свої попередні матчі виграли, а от «Карпати» поступилися «Шахтарю».

- Виконання стандартів є однією з сильних якостей вашої команди – сьогодні тобі вдалося відкрити рахунок після подачі з кутового…

- Звичайно, ми відпрацьовуємо виконання стандартних положень на тренуваннях, але не сказав би, що це наша сильна якість, адже ми не так часто забиваємо після стандартів. Що стосується мого голу, то м’яч поцілив у голову та залетів у ворота. Пощастило (посміхається).

- Якщо підбивати підсумки, наскільки надійно команда грала в обороні протягом сезону?

- Помилки, звичайно, були, тож є куди зростати. Потрібно працювати, сподіваюся, наступного сезону їх буде менше.

- Також помітно, що команда грає не дуже результативно в атаці…

- Так, але це стосується лише другого етапу (у 14-ти матчах забито 21 м’яч – прим.), адже в першому ми зіграли доволі результативно (33 м’ячі у 12-ти матчах – прим.). Будемо працювати в подальшому й над цим компонентом.

- Пропустити вперед за підсумками сезону лише фіналіста Юнацької Ліги чемпіонів, донецький «Шахтар», не соромно?

- Перед «Динамо» завжди стоять лише найвищі цілі в усіх турнірах, де команда бере участь. Це ж саме стосується й Ліги чемпіонів, де ми будемо грати наступного сезону.

- Богдан Михайличенко вже дебютував у першій команді. На правах капітана команди, скажи, в чому ти бачиш причини його настільки стрімкого прогресу?

- Ми з ним вчимося з Академії, й увесь цей час я бачив, з яким величезним бажанням він працює на тренуваннях. Напевно, у цьому головна причина. А його прогрес має бути мотивацією для всіх нас.

- Наскільки ви вже зрозуміли тактичні схеми, які взято на озброєння в усіх командах «Динамо»?

- Звичайно, для молодого футболіста дуже добре, коли й юнацька команда, й дублюючий склад, і перша команда грають за однією схемою. Переходячи з команди до команди, ти знаєш, чого від тебе вимагають на тій чи іншій позиції. Залишається лише проявити свої найкращі якості.

* фото А.Куцан