Александар Драгович: «Немає жодних конкретних пропозицій від «Барселони». Це все спекуляції ЗМІ»

Динамо Київ 11 Червня, 09:58 1527
Александар Драгович: «Немає жодних конкретних пропозицій від «Барселони». Це все спекуляції ЗМІ»
Австрійський динамівець Александар Драгович в інтерв’ю вітчизняному порталу SportNet розповів про трансферні перспективи, сезон у «Динамо» та плани на літо.

Австрійський динамівець Александар Драгович в інтерв’ю вітчизняному порталу SportNet розповів про трансферні перспективи, сезон у «Динамо» та плани на літо.

— Дивився фінал Ліги чемпіонів?

— Так. Це був хороший фінал. Я думаю, минулий сезон показав, що «Барселона» дійсно заслуговує на цей титул. Вони провели ідеальний сезон. Але й «Ювентус» також заслуговує поваги. Вони добре відіграли в захисті, проте вистояти не змогли.

— Мессі, Неймар, Суарес – проти цього тріо важко захищатися…

— Так. Особливо проти Мессі. Тут навіть необхідна доля везіння.

— Ти вже відіграв блискуче одного разу проти Неймара.

— Це був хороший досвід для команди і для мене. Не тільки я, всі грали добре. Ми не дали йому діяти на повну потужність. Дізнався багато нового після цього матчу.

— Ти дійсно можеш перейти в «Барселону»?

— Ні. Немає жодних конкретних пропозицій. Це все спекуляції ЗМІ. Єдиний, кому можна вірити в цьому питанні – мій агент Томас Кротх.

— Футбольна кар’єра – річ не стабільна. Ви співпрацюєте недавно?

— Так, недавно. Мені сподобалось те, що він завжди говорить всю правду. Футбол - дуже брудний бізнес. Томас завжди поводить себе чесно та відкрито.

— Томас співпрацює з такими зірками, як Мануель Нойєр… Ти готовий до нових важливих кроків у своїй кар’єрі?

— Я провів хороший сезон в «Динамо». Команда досягла чудових результатів. Я продовжую розвиватися в моєму клубі, як гравець. Якщо я буду готовим зробити наступний крок у своїй кар’єрі, я добре це обдумаю та поговорю зі своїм агентом.

— У вас відбудеться зустріч у Відні. Чому?

— Мова йде про особисті питання. Такі речі краще обговорювати віч-на-віч. Також, ми обговорюємо останні, найважливіші моменти, котрі відбулися для нас.

— Ви багато чого досягли з «Динамо». Це показує, що клуб близький до своєї стабільно хорошої форми?

— Це показує, наскільки добре ми працювали. Впевнено можна сказати, що Ліга Європи була не найкращим турніром для нас. Але ми тричі грали проти тих же «Дніпра» та «Шахтаря» і жодного разу не програли. Ми пишаємось цим сезоном в чемпіонаті. «Динамо» довго на це чекало. Ми вийшли «з підпілля», з «тіні Шахтаря».

— В цьому сезоні ти відіграв 3653 хвилини за свій клуб. Втома дається взнаки? Що захищає тебе від травм?

— Я дуже багато працюю на тренуваннях. Там все проходить з розумним підходом та на високому рівні. І втоми, як такої, немає, і травми не дошкуляють (постукаю по дереву).

— Незабаром гра проти Росії, а там і чемпіонат близько. Є міркування з цього приводу?

— Ні. Я не зосереджуюсь на речах, які будуть колись. Варто жити зараз і добре виконувати свою роботу.

— Після гри з Росією у тебе відпустка. Щось вже заплановано?

— Так, планую злітати на Міконос і Мальту. Я буду влітку тренуватися і відпочинок буде короткотривалим. Я маю тільки два тижні відпустки, за цей час організм повністю не відновлюються. Крім того, підготовка також стане дуже короткою, так як у нас на черзі буде гра за Суперкубок.

— Футболісти мають коротку відпустку?

— Я не думаю. Взимку у мене було п'ять тижнів відпустки. Я не маю тут на що скаржитися.

Переклад Микола Тимощук