Львів чекає трьохсотий гол збірної

Динамо Київ 12 Червня, 13:38 665
Львів чекає трьохсотий гол збірної
Львів готується прийняти другий у цьому році поєдинок національної збірної. До цього, варто нагадати, головна команда країни грала тут 11 разів і здобула дев'ять(!) перемог при двох нічиїх.

Львів готується прийняти другий у цьому році поєдинок національної збірної. До цього, варто нагадати, головна команда країни грала тут 11 разів і здобула дев'ять(!) перемог при двох нічиїх.

До речі, у двох колишніх львівських матчах в рамках відбору до чемпіонатів Європи ми тільки перемагали своїх суперників: у 2003 році - вірмен, в жовтні минулого року - македонців, пише «СЭ в Украине».

Після закінчення австрійського збору, в ході якого команда Михайла Фоменка обіграла у товариському матчі грузин (2:1), вона прилетить до Львова у суботу чартерним рейсом з Лінца. Розміститься, як повелося здавна, в готелі «Дністер». Збірна Люксембургу своєю резиденцією вибрала готель «Леополіс». В останні роки тут поселяються суперники нашої команди - і перемогти українців у Львові ще не вдавалося нікому.

Суботнім вечором на «Арені Львів» намічені традиційні передматчеві заходи для журналістів - прес-конференції головних тренерів збірних Михайла Фоменка і Люка Хольца, якому, до речі, в день матчу виповниться 46 років. Так що люксембуржци приїдуть в Україну з бажанням зробити подарунок рульовому і перервати безвиграшну серію в офіційних поєдинках, яка налічує вже 16 матчів.

Родзинкою передматчевого тренування нашої збірної стане те, що воно буде відкрите не на 15 перших хвилин, а повністю. І не тільки для репортерів - для всіх бажаючих. Наприклад, отримали запрошення подивитися заняття національної команди вихованці всіх без винятку футбольних шкіл Львова. В суботу і в день матчу міська влада виділить додаткові 12 автобусів у напрямку «Арени Львів». Про це вчора повідомили на прес-конференції у міськраді за участю віце-президента ФФУ Олега Шкрьоби і члена виконкому ФФУ, голови обласної федерації Ярослава Грисьо.

У Львові великого ажіотажу навколо матчу збірної з аутсайдером нашої групи не відчувається. Можливо, на інтерес глядачів вплинув рейтинг суперника, з яким раніше Україна двічі зустрічалася і перемагала з однаковим великим рахунком 3:0. Проте, найдешевші квитки вартістю 60 і 100 гривень вже знайшли власників. За деякими даними, продано близько 19 тисяч квитків, і ця цифра за дні, що залишилися, може збільшитися в кращому випадку до двадцяти двох.

До речі, п'ять тисяч місць за одними з воріт в цілях безпеки учасників матчу вирішили залишити закритими. По зовнішньому периметру стадіону за порядком стежитимуть близько тисячі співробітників міліції. Особливий контроль буде на входах, щоб уникнути диму від палаючих фаєрів і нових загроз дискваліфікації стадіону з боку УЄФА.

Перший же гол, забитий нашою збірною в недільному матчі, стане 300-м в її історії. З особливим настроєм вийде на поле Андрій Ярмоленко, який в попередній зустрічі з Люксембургом оформив один з двох хет-триків української національної команди за всі роки існування...