Марафон збірної України на каналі «Футбол 1»

Динамо Київ 12 Червня, 13:55 680
Марафон збірної України на каналі «Футбол 1»
У суботу, 13 червня, на каналі «Футбол 1» стартує марафон, присвячений матчу Кваліфікації ЄВРО-2016 Україна - Люксембург.

О 18:25 на каналі «Футбол 1» відбудеться прем'єра 4 серії документального серіалу «Головна команда». Гравці національної збірної Артем Кравець, Олександр Кучер, Руслан Ротань, а також коментатор телеканалів «Футбол 1»/«Футбол 2» Віктор Вацко розберуть останній поєдинок нашої команди проти Іспанії і розкажуть, що очікують від зустрічі з Люксембургом.

Потім о 18:45 на каналі «Футбол 1» стартує програма «Головна команда», в якій глядачі зможуть побачити прес-конференцію головного тренера української збірної Михайла Фоменка, а також тренування гравців команди.

У неділю, 14 червня, о 17:30 стартує передматчева студія програми «Головна команда», ведучий якоїІван Гресько в компанії футбольних експертів Євгена Левченка і Вадима Євтушенка проаналізують кадрову ситуацію і стан команд. Крім того, в ефірі проекту Іван Гресько назве місто з найактивнішими уболівальниками України. Глядачі з усіх куточків країни зможуть проголосувати за своє місто у Твіттері, використовуючи хештеги з його назвою (наприклад, #ЗаВінницю, #ЗаХерсон, #ЗаУжгород і т.д.). Потім ведучий разом з експертами підіб’ють підсумки голосування в прямому ефірі: топ-5 міст з найактивнішими уболівальниками будуть виведені в ефір, а місто, яке набере найбільшу кількість твітів, буде оголошене переможцем голосування. Також всі вболівальники можуть писати твіти з хештегом #ГоловнаКоманда, які будуть виводитися в ефір програми.

О 18:50 глядачів каналів «Україна» і «Футбол 1» чекає головна подія вечора – поєдинок Відбору ЄВРО-2016 Україна-Люксембург. Коментувати зустріч буде Віктор Вацко. Як завжди, після фінального свистка експерти проаналізують гру у післяматчевій студії програми «Головна команда» на каналі «Футбол 1».