Богдан Сарнавський: «Україна в Новій Зеландії заслуговувала на кращу долю»

Футбол України 12 Червня, 18:46 466
Богдан Сарнавський: «Україна в Новій Зеландії заслуговувала на кращу долю»
Голкіпер та капітан молодіжної збірної України (U-20) підбив підсумки виступам своєї команди у Новій Зеландії.

Голкіпер та капітан молодіжної збірної України (U-20) Богдан Сарнавський для ffu.org.ua підбив підсумки виступам своєї команди у Новій Зеландії.

– Мене не залишає тверде відчуття, що Україна в Новій Зеландії заслуговувала на кращу долю. Принаймні, ми були не слабше Сенегалу і, вважаю, мали всі підстави розраховувати на перемогу. Команда намагалася діяти уважно, дисципліновано і таки напрацювала на гол. Сподівався, що втримаємо здобуту перевагу… Мабуть, м’яч Сарра трошки вибив нас із колії. Іронія долі в тому, що він взагалі став єдиним, пропущеним нами на чемпіонаті. Під час серії пенальті все було проти України. Африканський голкіпер вгадував напрямок ударів, а я – ні. Результат на табло.

Наша збірна проіснувала п’ять років і, як на мене, багато чого досягла. Я із задоволенням згадую виграні нами турніри. Зокрема, тріумф на Меморіалі Віктора Баннікова в 2011-му, а ще – участь у фіналі ЧЄ-2014 (U-19), куди ми пробилися, здолавши англійців на їхньому полі. Нарешті зіграли на першості світу серед 20-річних, де наших представників не було вже 10 років… Втім, ця сторінка перегорнута. Деякі з нас, можливо, гратимуть разом в «молодіжці», а з іншими – перетинатимемося в матчах на клубному рівні. Треба дивитися вперед.