Два голкіпери Люксембургу не зіграють з Україною через екзамени

Динамо Київ 14 Червня, 10:28 840
Два голкіпери Люксембургу не зіграють з Україною через екзамени
Двох голкіперів сьогоднішнього суперника українців по кваліфікації на Euro-2016 чекають іспити в місцевих вузах.

На передматчевій прес-конференції за участю наставника збірної Люксембургу Люка Хольтца журналіст «Сегодня» запитав у тренера суперників: «Є проблеми з викликом гравців у збірну?» І пригадав історію, як нещодавно провідного гравця збірної Фарер не відпустили на відбірковий матч з румунами – через зайнятість на основному місці роботи.

Хольтц, який ще будучи футболістом, допомагав своєму батькові в управлінні готелем, тільки скрушно розвів руками: «Подібні проблеми дуже часто виникають і у гравців нашої команди. Адже багато футболістів ще працюють або навчаються. Наприклад, на матч з Україною ми не змогли взяти другого і третього воротарів нашої збірної. Їх не відпустили на виїзд через іспити, які їм належить здавати в наших навчальних закладах. Також бувають ситуації, коли гравців не відпускають на збори або тренування. Як з цим боротися, я, чесно кажучи, не знаю. Напевно, з такими проблемами стикаються всі тренери збірних маленьких країн, основу яких складають футболісти-аматори.

Сьогодні, в день гри зі збірною України, Люку Хольтцу, виповниться 46 років. Він заявив, що перемога або нічия на «Арені-Львів» стане для нього найкращим подарунком. Але напевно тренеру доведеться задовольнятися, як у відомому анекдоті, лише краваткою.