Олексій Бєлік: «Якщо хлопці почнуть балуватися, то можна наробити собі проблем»

Динамо Київ 14 Червня, 10:34 439
Олексій Бєлік: «Якщо хлопці почнуть балуватися, то можна наробити собі проблем»
Нападник збірної України (2004-2006), який грав проти збірної Люксембурґу в 2006-му, поділився очікуваннями від сьогоднішнього протистояння.

Нападник збірної України (2004-2006) Олексій Бєлік, який грав проти збірної Люксембурґу в 2006-му, поділився з ua-football.com очікуваннями від сьогоднішнього протистояння.

- Якщо наша команда поставиться до суперника з усією серйозністю і заб’є у перших 20 хвилин м’яч чи два, то перемога буде легкою. Якщо ж хлопці почнуть балуватися, як то було в першому матчі, то можна наробити собі проблем. Люксембурґ – слабкий, але характер має. Непросто нам було проти цього суперника навіть у товариському матчі в 2006-му. Нині на суперників не тисне турнірна ситуація, вони гратимуть розкуто. Українцям треба вийти на гру з розумінням, що очків втрачати не можна. Іспанці в матчі з білорусами і словаки в поєдинку з македонцями втрат точно не зазнають.

Добре, що напередодні наша команда провела товариську гру з грузинами і ще краще, що в цього матчу був такий сценарій. Наші гравці розслабилися і ледь не випустили перемогу з рук. Думаю, двічі поспіль таких помилок вони не допустять.

Кадрові втрати бентежити теж не повинні. Федецького спокійно замінять Гусєв чи Ксьонз. Крім того, справа в обороні здатен зіграти Морозюк. Зникли проблеми останнім часом і в нападі. Прекрасно виглядає після двох м’ячів у ворота «Наполі» Селезньов, забивав за «Зорю» Будківський, скористався осічкою Луїса Адріано і знову заграв у «Шахтарі» Гладкий. Кого б Фоменко не випустив – не прогадає. Спрогнозую перемогу збірної України 4:0