Сергій Нагорняк: «Люксембурґ наша команда має перемагати за будь-яких обставин і в будь-якому стані»

Динамо Київ 14 Червня, 10:38 311
Сергій Нагорняк: «Люксембурґ наша команда має перемагати за будь-яких обставин і в будь-якому стані»
Колишній півзахисник збірної України (1994-1995, 1997, 1999, 2002) Сергій Нагорняк поділився власними очікуваннями від протистояння збірних України та Люксембургу:

Колишній півзахисник збірної України (1994-1995, 1997, 1999, 2002) Сергій Нагорняк поділився з ua-football.com власними очікуваннями від протистояння збірних України та Люксембургу:

- Сезон затягнувся і у тих гравців, які зараз виступають за збірну, накопичилася втома. Вони розуміють, що партнери по клубах вже відпочивають. Зрештою, залишився один матч, треба зібрати сили й емоції в кулак і зіграти на рівні своїх можливостей. Люксембурґ наша команда має перемагати за будь-яких обставин і в будь-якому стані, бо якщо не перемагати таких суперників, то нічого думати не те що про чемпіонат Європи, а й про плей-оф. Звичайно, в поєдинках з такими суперниками недооцінка присутня на рівні підсвідомості. Наче й розумієш, що треба викладатися на повну, але в голові одначе закладено, що ти сильніший і маєш перемогти. Звідси й такі помилки, які були допущені в гостьовому поєдинку.

Невиразна гра в товариському матчі проти грузинів теж пов’язана з психологічним налаштуванням. Хлопці розуміли, що суперник слабший і всі свої думки акумулювали вже на матч із Люксембургом.

Вважаю, що сьогодні наша команда виграє. Незалежно від того, хто буде грати. Якщо навіть не відновиться після застуди Ярмоленко, на його місце вийде хтось інший і свою справу зробить. Люксембурґ не той суперник, якого не можна обіграти через втрату одного-двох гравців.